سرویس: اجتماعی کد خبر: 100715 ۱۰:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۳

به همت کانون فرهنگی هنری شهدای دهنو طبس صورت می گیرد؛

برگزاری کلاس های هنری و قرآنی طی اوقات فراغت تابستان

رابط کانون فرهنگی هنری شهدای دهنو طبس از برگزاری کلاس های هنری، نقاشی و قرآنی برای سنین پنج تا ۱۵ سال با رعایت پروتکل های بهداشتی و در فضای باز طی اوقات فراغت تابستان خبر داد.

برگزاری کلاس های هنری و قرآنی طی اوقات فراغت تابستان

 به گزارش خاورستان،«یوسف بخشایی اظهار داشت: کانون فرهنگی هنری شهدای دهنو طبس جهت اوقات فراغت تابستان برنامه ها و کلاس های مختلفی را برگزار می کند.

رابط کانون فرهنگی هنری شهدای دهنو طبس در ادامه بیان کرد: کانون فرهنگی هنری شهدای دهنو بحث برگزاری کلاس های آموزش قرائت و حفظ قرآن کریم برای سنین بالای پنج سال را در دستور کار قرار داده است.

وی به برگزاری کلاس نقاشی در اوقات فراغت تابستان اشاره کرد و گفت: در این کلاس ها نیز افراد بالای پنج سال می توانند شرکت کنند و این کلاس ها در فضای باز و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

بخشایی با اشاره به برگزاری کلاس های هنری افزود: توسط کانون شهدای دهنو طبس بحث برگزاری کلاس های هنر و کاردستی برای سنین پنج تا 15 سال طی اوقات فراغت تابستان در دستور کار قرار گرفته است.

رابط کانون فرهنگی هنری شهدای دهنو طبس در پایان بیان کرد: این کانون در نظر دارد تا یک اردوی تفریحی در مزارع روستای دهنو طبس برای افراد شرکت کننده در کلاس های اوقات فراغت راه اندازی کند.شبستان

انتهای پیام /3

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب