سرویس: ورزشی کد خبر: 1060 ۱۳:۲۴ - ۱۳۹۲/۰۳/۰۴

بایرن یا دورتموند؛ کدام آلمانی قهرمان می شود؟

بایرن مونیخ و بوروسیادورتموند در فینال لیگ قهرمانان اروپا؛ چه کسی می گوید که اتفاق جالبی نیست؟

بایرن یا دورتموند؛ کدام آلمانی قهرمان می شود؟
 
 
 
به گزارش خاورستان:بایرن مونیخ و بوروسیادورتموند در فینال لیگ قهرمانان اروپا؛ چه کسی می گوید که اتفاق جالبی نیست؟

شاید برای انگلیسی ها بدتر از این نباشد که در یکی از تاریخی ترین روزهای فوتبالی خود باید به تماشای تلاش دو تیم از "آلمان"ی باشند که همیشه به عنوان رقیب یا حتی دشمن فوتبالی به آنها نگاه می کردند.

بایرن هاینکس با دورتموند کلوپ امشب شرایط خاصی را تجربه می کنند. قرمزها دنبال این هستند تا یک گام دیگر برای رسیدن به سه گانه بردارند و زردها اما به خوبی می دانند که شاید سالها طول بکشد تا خود را در یک قدمی جام قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا ببینند.

یوپ هاینکس که فقط ۲ بازی یا بهتر است اینطور گفته شود که ۲ فینال دیگر تا خداحافظی با بایرن دارد، تیمی را در فینال ۲۰۱۳ - ۲۰۱۲ به زمین می فرستد که به گواه اهالی فوتبال یکی از بهترین بایرن های تاریخ است و به همین دلیل او در دقیقه به دقیقه های ۹۰ دقیقه ومبلی حتما تمام تمرکزش را معطوف خواهد کرد تا از کمترین موقعیتها برای رسیدن به بزرگترین موفقیت استفاده کند.

در آن سوی میدان بوروسیادورتموند و البته یورگن کلوپ جوان انگیزه بالایی دارند تا بتوانند بعد از سوت داور در دقیقه ۹۰، به عنوان قهرمان اروپا شناخته شوند. همه می دانند که تکرار فینالیست شدن برای بایرن راحت تر از دورتموندی ها است و دقیقا به همین دلیل که خودشان هم به این واقعیت اشراف دارند، تحت هیج شرایطی نمی خواهند فرصت استثنایی به دست آمده را هدر بدهند.

باید منتظر ماند و دید در پایان ۹۰ دقیقه کدام تیم رستگاری را به معنای واقعی کلمه تجربه خواهد کرد، بایرن مونیخ آلمان یا بوروسیادورتموند آلمان؟
مرجع : عصر ایران

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب