سرویس: اخبار شهرستانها کد خبر: 92837 ۱۹:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۰

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی مطرح کرد

585 مصوبه نتیجه 14 سفر شهرستانی استاندار خراسان‌جنوبی

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: ۵۸۵ مصوبه با انجام ۱۴ سفر رسمی استاندار به شهرستان‌های استان احصا شده که بخشی شامل پروژه‌های فیزیکی و برخی مربوط به گره‌گشایی از مشکلات مردم است.

585 مصوبه نتیجه 14 سفر شهرستانی استاندار خراسان‌جنوبی

به گزارش خاورستان، سید کمال الدین میرجعفریان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: ۵۸۵ مصوبه با انجام ۱۴ سفر رسمی استاندار به شهرستان‌های استان احصا شده که بخشی شامل پروژه‌های فیزیکی و برخی مربوط به گره‌گشایی از مشکلات مردم است.

 

وی امروز در نشست شورای اداری نهبندان افزود: در بحث رفع مشکلات مردم در کنار آنان هستیم و امیدواریم در راستای اعتلای اهداف نظام همیشه برای رضایت مردم صادقانه تلاش کنیم.
 
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی بیان کرد: افتخار می‌کنیم در کنار مردم نهبندان باشیم و تلاش خواهیم کرد هرچه در توان داریم برای رفع مشکل آنان بکار گیریم.
 
میرجعفریان عنوان کرد: برای احساس نیازمندی مردم، برنامه‌ریزی مناسب و هزینه درست منابع، سفرهای میدانی استاندار به ۱۱ شهرستان استان انجام شده است.
 
وی اظهار کرد: در تنظیم مصوبات آنچه مهم است اجرایی شدن آنهاست که امروز از زحمات دستگاه‌ها قدردانی می‌کنیم که به نحو مطلوب این مصوبات را اجرایی کردند.
 
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: هر هفته مصوبات سفر استاندار پیگیری می‌شود و فرمانداران به عنوان رئیس کمیته، درصد پیشرفت مصوبات را رصد می‌کنند.
 
میرجعفریان بیان کرد: هدف ما از حضور امروز پیگیری میدانی نحوه اجرای مصوبات است و امیدواریم ۱۰۰ درصد محقق شود.
 
وی اظهار کرد: آنچه در سطح استان با پیگیری استاندار انجام شده عزم راسخ‌تر مدیران برای اجرایی شدن برنامه‌ها را می‌طلبد.
 
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی افزود: اکنون ۸۸ هزار واحد مسکن روستایی داریم که در چندین سال گذشته تنها کمتر از ۵۰ درصد آن استحکام لازم را نداشت اما با اقدام مطلوب ۱۰ هزار واحد در یک سال محقق شد.
 
میرجعفریان عنوان کرد: امروز با اجرای این پروژه‌ها با کمبود مصالح و نیروی انسانی در استان مواجه هستیم.
 
وی گفت: در خصوص راه‌ها کارهای بزرگی انجام شده است و یک‌هزار و ۲۰۰ کیلومتر در سطح استان ساخت باند دوم و یا ارتقای راه‌های روستایی را داریم.
 
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی ادامه داد: در بحث اتصال راه ریلی استان به شبکه سراسری راه‌آهن، در سفر معاون اول رییس جمهوری به خراسان جنوبی شاهد آغاز عملیات اجرایی راه آهن بیرجند - یونسی به طول ۳۲ کیلومتر در قطعه ۱۶ پروژه احداث راه‌آهن مسیر زاهدان - بیرجند و اتصال به راه‌آهن بافق – مشهد بودیم.
 
 
میرجعفریان گفت: مشکلات زیادی به دلیل خشکسالی داشتیم که امروز اقداماتی مثل احیای قنوات آغاز شده است و یک‌هزار هکتار گلخانه برای استان دستاورد همایش ملی عشایر بود.
 
وی اظهار کرد: کارهای بزرگی در سطح استان آغاز شده و نیاز است که این نهضت با همت مدیران به نتیجه مطلوب برسد چون این استان ظرفیت بالایی دارد و امروز از مدیران می‌خواهیم تلاش بیشتری برای رفع مشکلات مردم داشته باشند.
 
انتهای پیام/127/ 59/

نظرات بازدیدکنندگان

ناشناس
۰۷:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۱

کاش مصوبات انجام شده توسط خودشهرستانها اطلاع رسانی میشد با وجود اینهمه زحمت وتلاش دولتمردان که مردم به عینه میدیدند


نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب