سرویس: اجتماعی کد خبر: 93276 ۱۰:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶

درخواست برخی مردم بیرجند از حجت‌الاسلام عبادی جهت ثبت‌نام در انتخابات

برخی از مردم بیرجند صبح امروز در محل دفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی حضور یافتند و از حجت‌الاسلام عبادی درخواست کردند در انتخابات ثبت‌نام کند.

درخواست برخی مردم بیرجند از حجت‌الاسلام عبادی جهت ثبت‌نام در انتخابات

به گزارش خبرنگار خاورستان، برخی از مردم بیرجند به صورت خودجوش صبح امروز در محل دفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی حضور یافتند و از حجت‌الاسلام عبادی درخواست کردند در انتخابات ثبت‌نام کند.

 

درخواست مردم بیرجند به این دلیل رخ داد که حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی با انتشار بیانیه‌ای در صفحه شخصی در اینستاگرام، از عدم‌حضور در انتخابات سخن گفته بود.

 

افراد حاضر در محل دفتر نماینده طی تماس با حجت‌الاسلام عبادی از وی درخواست می‌کردند در انتخابات ثبت‌نام کند. یکی از حاضران اعلام کرد: امید مردم به افراد لایق و انقلابی مانند شما است و با توجه به شناخت مردم از تقوا و کارآمدی شما و همچنین تجربه موفق شما در دوران نمایندگی مجلس شورای اسلامی از شما درخواست داریم در انتخابات ثبت‌نام کنید. در صورت عدم‌حضور شما مجلس شورای اسلامی یکی از بهترین افراد لایق، کارآمد و انقلابی را از دست خواهد داد.

 

مردم حاضر نیز با تکبیر این سخنان را تأیید می‌کردند.

 

انتهای پیام/4


نظرات بازدیدکنندگان

ناشناس
۲۱:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶

سلام بله ایشان از نخبگان استان هست حیف این جوری افراد کنار برند


یک فرهنگی
۱۲:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶

درودبرمردم قدرشناس ، فهیم وانقلابی بیرجند،خوسف ودرمیان البته که مردم به دنبال پاکی و صداقت لیاقت و تقوای افرادهستند نه به دنبال مقام و موقعیت افراد که صدالبته ایشان شایستگی های لازم را کما فی السابق داشته ودارندبنده بعنوان عضوکوچکی از جامعه ازایشان تقاضادارم نسبت به تصمیمی که گرفته اندتجدیدنظرفرمایندتوفیق روزافزون ایشان را از خداوند منان خواستارم.


محمد
۱۱:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶

انشاالله حاج آقای عبادی با حضورشان در انتخابات مجلس قوت قلبی به نیروهای انقلابی استان ببخشند


ناشناس
۱۱:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶

درود بر مردم انقلابی بیرجند- حقیقتا در صورت عدم‌حضور آقای عبادی مجلس شورای اسلامی یکی از بهترین افراد لایق، کارآمد و انقلابی را از دست خواهد داد. مردم هرگز زحمات ایشون رو فراموش نمیکنن- خیلی زحمت کشیدن- ما خواستار حضور حاج آقای عبادی در مجلس شورای اسلامی هستیم تا آدما نااهل و ناکارآمد به مجلس نرن - تا آدمای طرفدار این دولت که خون مردم رو در شیشه کرده به مجلس نرن


نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب