سرویس: اجتماعی کد خبر: 93541 ۱۱:۵۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۹

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس:

فتنه 88 بزرگترین خیانت و برای مقابله با اوج قدرت ایران بود

حجت الاسلام شیرازی با بیان این‌که شرکت 85 درصدی مردم در انتخابات بهترین موفقیت برای نشان‌دادن قدرت ایران در دنیا بود گفت: فتنه ۸۸ بزرگترین خیانت به مردم و جمهوری اسلامی بود چراکه در اوج قدرت ایران عده‌ای در برابر اقتدار ایران ایستادند.

فتنه 88 بزرگترین خیانت و برای مقابله با اوج قدرت ایران بود

به گزارش خبرنگار خاورستان، حجت‌الاسلام و المسلمین علی شیرازی نماینده ولی فقیه در سپاه قدس صبح امروز در مراسم ۹ دی در مسجد امام حسین (ع) بیرجند، اظهار کرد: اگر به سال ۸۸ برگردیم و بینیم وضعیت جمهوری اسلامی در جهان چگونه بوده است؛ در آن زمان پیروزی جبهه مقاومت و حزب‌الله رقم خورد، در غزه سران رژیم صهیونیستی شکست خوردند و در همه این اتفاقات ایران نقش داشت.
وی با اشاره به این‌که در سال ۸۸ گرایش‌ها عوض شد، افزود: رئیس جمهور آمریکا به مقام معظم رهبری نامه نوشت و از مواضع قبلی عقب‌نشینی کرد و جمهوری اسلامی یک قدرت بزرگ در منطقه شد و گفتند "در مباحث بین‌المللی باید جایی را برای ایران باز کنیم".
نماینده ولی فقیه در سپاه قدس با اشاره به این‌که در انتخابات سال ۸۸ بیش از ۸۵ درصد واجدین شرایط در انتخابات شرکت کردند، گفت: این موفقیت، بهترین زمانی بود که ما قدرت خود را در دنیا نشان دهیم.
حجت‌الاسلام شیرازی تصریح کرد: فتنه ۸۸ بزرگترین خیانت به مردم و جمهوری اسلامی بود چراکه در اوج قدرت ایران عده‌ای در برابر اقتدار کشور ایستادند.
وی افزود: دشمنان برنامه دارند هر ۱۰ سال یک فتنه را شکل دهند و انقلاب اسلامی را از بین ببرند اولین فتنه، فتنه سال 1378 بود که درایت مقام معظم رهبری آن فتنه را خاموش کرد.
نماینده ولی فقیه در سپاه قدس با اشاره به این‌که فتنه بعدی فتنه سال 1388 بود، گفت: سران فتنه برنامه‌ریزی کردند تا میوه فتنه را در سال ۸۸ بچینند و عده‌ای آگاهانه و ناآگاهانه وارد این فتنه شدند.
حجت‌الاسلام شیرازی با اشاره به این‌که در سال ۸۸ از روز انتخابات فتنه را آغاز کردند، تصریح کرد: مقام معظم رهبری نمایندگان کاندیداهای ریاست جمهوری را فراخواندند و فرمودند "اگر کسی غیر از احمدی‌نژاد برنده انتخابات می‌بود باز هم فتنه روی می‌داد چون برنامه‌ریزی شده بود".
وی افزود: اگر بخواهد در این کشور انتخابات شکل گیرد و هر کس که نتیجه انتخابات به نفع او نبود بگوید "انتخابات را باطل اعلام کنید و تقلب شده است" که چه شد، قانون باید اجرا شود.
وی با اشاره به این که تقلب در انتخابات، اسم رمز بود، افزود: مقام معظم رهبری در دولت آقای روحانی در جمع مسئولان نظام فرمودند "سران فتنه در جلسات خصوصی خود می‌گویند تقلب نشده است پس چرا نمی‌آیند در جمع بگویند و عذرخواهی کنند؟"
نماینده ولی فقیه در سپاه قدس با اشاره به این‌که سران فتنه باید علیه اغتشاشگران موضع بگیرند، گفت: بحث این طرف و آن طرف نیست بحث دشمنی با جمهوری اسلامی، مردم و انقلاب است اما بازهم آقایان حواسشان را جمع نمی‌کنند.
حجت‌الاسلام شیرازی تصریح کرد: آشوبگران خیمه‌های عزاداری امام حسین(ع) را آتش زدند اما باز هم آقایان و سران فتنه بیانیه دادند و از آشوب‌ها حمایت کردند اما در حماسه ۹ دی همه به میدان آمدند هم آنان‌که طرفدار موسوی بودند و هم آن‌هایی که طرفدار احمدی‌نژاد بودند و بحث طرفدار آقای موسوی و احمدی‌نژاد نبود و همه آمدند.
وی افزود: بعد از حماسه ۹ دی بار دیگر در ۲۲ بهمن ۸۸ همه مردم آمدند و حرف آخر را زدند.
نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گفت: رئیس جمهور آمریکا در سال ۸۸ به صورت علنی از فتنه حمایت کرد.
وی با اشاره به این که امروز هم آمریکایی‌ها بحث از مذاکره می‌زنند چراکه نیاز به ایران دارند، افزود: اگر سال ۸۸ جمهوری اسلامی قوی نبود کاری به آن نداشتند، رژیم صهیونیستی شکست خود را از جمهوری اسلامی می‌داند و لازم نیست جمهوری اسلامی در فلسطین حضور داشته باشد؛ شما مردم ایران نگاه انقلابی خود را به ملت فلسطین صادر کردید و فلسطین رژیم صهیونیست را شکست داد.
وی با اشاره به این‌که در بسیاری از جاها التماس می‌کنند جمهوری اسلامی ورود پیدا کند، افزود: عربستانی‌ها امروز التماس می‌کنند ایران در بحث یمن وارد شود تا مسئله یمن پایان پذیرد.
نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گفت: دشمن دید جمهوری اسلامی در جنگ نظامی آن‌ها را شکست داده و در جنگ فرهنگی نیز نگداشته بین مردم و راه امام و شهدا فاصله بیفتد و این یعنی شکست این یعنی قدرت ایران و این یعنی شکست استکبار. 
وی افزود: دشمنان آمدند ضربه خود را در سال ۹۸ به مردم ایران بزنند اما نتوانستند و اگر قدرت ولایت فقیه نبود موفق نمی‌شدیم و باید قدر قدرت ولایت فقیه را بدانیم.
حجت‌الاسلام شیرازی تصریح کرد: جبهه مقاومت در عراق و سوریه پیروز شد و حزب الله قدرت گرفت، جبهه مقاومت در منطقه حضور پیدا کرد دشمنان وارد شدند چراکه فکر می‌کردند می‌توانند فشار وارد کنند اما باز هم شکست خوردند.
وی افزود: دشمنان تحریم را تشدید کردند و تصور می کردند می‌توانند مردم ایران را از پای در آورند از سال ۶۸ برای سال ۹۸ طراحی کردند اما در جمهوری اسلامی با سخنرانی مقام معظم رهبری و حضور مردم نقشه ۳۰ ساله آن‌ها نقش بر آب شد.
حجت‌الاسلام شیرازی خاطرنشان کرد: ترامپ دست خود را به سوی جمهوری اسلامی دراز کرد تا در انتخابات رأی بیاورد اما مقام معظم رهبری فرمودند کسی حق ندارد با آن‌ها مذاکره کند.
وی افزود: قدرت امروز ما اصلا قابل مقایسه با قدرت جمهوری اسلامی در سال ۵۸ نیست.
نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گفت: ما ۴۰ سال با دشمن بزرگ خود جنگیده‌ایم و آمریکا را روز به روز ذلیل‌تر کردیم و در آینده نیز ذلیل‌تر خواهیم کرد.
حجت‌الاسلام شیرازی خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها هزاران کیلومتر آن طرف‌تر ایستاده‌اند و فریاد می‌زنند اما هنگامی که تعدادی از ملوان‌های آن‌ها را اسیر کردیم خودشان را خیس کردند.
وی افزود: شما مردم، شاه را بیرون کردید، حزب بعث عراق را شکست دادید، آمریکا را ذلیل کردید، تروریست‌ها را از منطقه خارج کردید و یک روز هم آمریکا را به پشتوانه ولایت فقیه شکست خواهید داد.
انتهای پیام/۱۳۲/ 11/ 4


نظرات بازدیدکنندگان

عباس
۱۴:۰۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۹

حضورمسوولین کمرنگ بوده که تصویر نمیگذارید؟هرچند در استانه انتخابات مسوولین همه جا هستند


نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب