سرویس: سیاسی کد خبر: 93545 ۱۳:۴۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۹

پیام استاندار خراسان جنوبی در خصوص ۹ دی ۸۸ بدون اشاره به فتنه‌گران و محکومیت سران فتنه

استاندار خراسان جنوبی به مناسبت ۹ دی ۸۸ بدون اشاره به فتنه‌گران و محکومیت سران فتنه پیامی صادر کرد.

پیام استاندار خراسان جنوبی در خصوص ۹ دی ۸۸ بدون اشاره به فتنه‌گران و محکومیت سران فتنه

به گزارش خاورستان، استاندار خراسان جنوبی به مناسبت ۹ دی ۸۸ بدون اشاره به فتنه‌گران و محکومیت سران فتنه پیامی صادر کرد. متن پیام در زیر آورده شده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

 «نهم دی ماه» یادآور حضور آگاهانه مردم ایران در بيعتي دوباره با آرمان هاي امام راحل و مقام معظم رهبري است . حماسه جاوداني که در تاريخ انقلاب اسلامي ماندگار شد و پيامي روشن براي دشمنان اين مرز و بوم داشت، که همانا «ولايت مداري» و «هوشياري ملت» بود.

 مردم همیشه در صحنه ایران، بار دیگر در ۹ دي ۱۳۸۸ با حضور آگاهانه و مقتدرانه خويش، بيعتي دوباره با آرمان‌هاي انقلاب نموده و حماسه اي جاودان خلق کردند. نمايش بصيرت و هوشياري ملت مومن غيرتمند در اين حماسه باشکوه، چنان تجلي يافت که مقام معظم رهبري در اين باره فرمودند: «امتياز نظام ما اين است كه متعلق به مردم است. آن افرادي كه با همه وجود نظام جمهوري اسلامي را و اسلام و اين پرچم برافراشته را در اين كشور نگه داشته اند، در درجه اول خود مردمند و دشمنان ما بايد اين را بفهمند... »

 درایت و مدیریت مقام معظم رهبري در آن برهه حساس سبب شد تا جامعه گرفتار دسيسه هاي دشمنان نشود و بتواند راه خود را ادامه دهد. اين روز بزرگ به عنوان حماسه ميليوني مردم در دفاع از آرمان‌هاي انقلاب و تجديد ميثاق با ولي فقيه، در تاريخ انقلاب اسلامي ثبت و ضبط خواهد ماند.

 والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

محمد صادق معتمدیان استاندار خراسان جنوبی

انتهای پیام/4


نظرات بازدیدکنندگان

معلم
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۳

لعنت بر منافق


نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب