سرویس: سیاسی کد خبر: 93746 ۲۱:۵۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۱

«حاجی زاده» و «سردارحاجی زاده» کلید واژه‌های داغ فضای مجازی

کاربران توییتر نوشتند: ترور نرم سردار حاجی‌زاده بعد از ترور سخت حاج قاسم سلیمانی آغاز شده است؛ تخریب فرمانده هوافضای سپاه، دستورالعمل ارائه شده کسانی است که از موشکهای سپاه سیلی خورده‌اند.

«حاجی زاده» و «سردارحاجی زاده» کلید واژه‌های داغ فضای مجازی

به گزارش خاورستان، کاربران توییتر نوشتند:ترور نرم سردار حاجی‌زاده بعد از ترور سخت حاج قاسم سلیمانی آغاز شده است؛ تخریب فرمانده هوافضای سپاه، دستورالعمل ارائه شده کسانی است که از موشکهای سپاه سیلی خورده‌اند.

بعد از موضع صادقانه و شجاعانه سردار حاجی زاده در پذیرش بی چون چرای مسئولیت حادثه هواپیمای اوکراینی، کاربران شبکه های اجتماعی تحت تاثیر صداقت این فرمانده سپاه از او تجلیل کردند.

مقایسه پذیرش مسئولیت وی با موارد مختلف در داخل و خارج و همچنین عبارات به کار رفته توسط سردار حاجی زاده تاکنون با بیش از ۲۰ هزار تولید محتوا مورد توجه قرار گرفته است.

اشاره به پشت پرده تخریب های هماهنگ فرمانده شجاع هوافضای سپاه از سوی رسانه های ضدانقلاب و برخی افراد در داخل کشور که ناشی از داغ عین الاسد برای آمریکایی هاست از دیگر محورهای مورد اشاره کاربران شبکه های اجتماعی است.

انتهای پیام/4


نظرات بازدیدکنندگان

یونس
۱۲:۵۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴

قربان این سردار عزیز و شجاع و ایثارگر و مطیع ولایت. سردار جان ، مقصر تو نیستی. ان شاء الله در آینده نزدیک مقصر یا مقصرین اصلی رسوا می شوند و روسیاهی برای کسانی می ماند که یا از روی عناد با سپاه مقتر و جانباز و یا از روی جهل ، زود قضاوت کرده و زبان به توهین و جسارت باز کردند. پیشانی و دستانت را می بوسم سردار عزیزم.


Hgyg
۰۲:۴۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲

چهل سال، جون و آرامش خودتون و زن و بچه تون، رو فدای تک تک ما ایرانی ها کردین،توبدترین شرایط، جلوی داعش ایستادین، تو سیل و زلزله، پیش قدم کمک، بودین، مرزها رو نگه داشتین و.... هزار خدمت دگ ما بی چشم و رو و گربه صفت نیستیم که زحمات و خون دادن های شما رو فراموش کنیم. ما یک آجر ازین دیوار بلند و بالای خدماتتون رو بر میداریم ولی دیوار خدمات و خوبی های شما، همچنان باقیست.


نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب