سرویس: اجتماعی کد خبر: 93748 ۰۰:۳۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲

در اطلاعیه آموزش و پرورش خراسان جنوبی آمده است

تعطیلی برخی مدارس خراسان جنوبی به علت بارش برف و سرمای هوا

به علت بارش برف، برودت هوا، یخبندان و لغزندگی معابر کلیه ی مدارس روستایی شهرستان بیرجند به جز دانش آموزانی که امتحان نهایی دارند؛ مراکز پیش دبستانی، ابتدایی، مدارس و مراکز استثنایی و متوسطه اول شهر بیرجند در نوبت صبح و عصر یکشنبه بیست و دوم دیماه 98 تعطیل است.

تعطیلی برخی مدارس خراسان جنوبی به علت بارش برف و سرمای هوا

به گزارش خاورستان، محمدعلی واقعی مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی در نشست ستاد بحران آموزش و پرورش گفت: به علت بارش برف، برودت هوا، یخبندان و لغزندگی معابر کلیه ی مدارس روستایی شهرستان بیرجند به جز دانش آموزانی که امتحان نهایی دارند؛ مراکز پیش دبستانی، ابتدایی، مدارس و مراکز استثنایی و متوسطه اول شهر بیرجند در نوبت صبح و عصر یکشنبه بیست و دوم دیماه 98 تعطیل است.

وی اظهار کرد: همچنین مدارس روستایی جلگه ماژان و براکو ار توابع شهرستان خوسف نیز در تمام دوره های تحصیلی، به جز دانش آموزانی که امتحان نهایی دارند؛ یکشنبه تعطیل هستند.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی خاطر نشان کرد: مدارس روستاهای سورند، مائودر، دشتوک و خرو بخش دیهوک از توابع شهرستان طبس یکشنبه تعطیل است.

واقعی با اشاره به تعطیلی مدارس ابتدایی و استثنایی شهرستان بشرویه به علت بارش برف، برودت هوا، یخبندان و لغزندگی معابر تصریح کرد: مدارس دهستان عربخانه ی شهرستان نهبندان، اعم از ابتدایی، متوسطه ی اول و دوم، دانش آموزانی که امتحان نهایی دارند؛  یکشنبه تعطیل است.

وی از تعطیلی مدارس شهرستان زیرکوه در تمام دوره های تحصیلی به جز دانش آموزانی که امتحان نهایی دارند؛ خبر داد.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با بیان این مطلب که در تمامی شهرستان ها برگزاری امتحانات نهایی به قوت خود باقی است، ابراز کرد: به علت برودت هوا، یخبندان و لغزندگی معابر کلیه ی مدارس شهرستان های سربیشه و قاینات به جز دانش آموزانی که امتحان نهایی دارند؛ یکشنبه تعطیل است.

واقعی اضافه کرد: مدارس ابتدایی و متوسطه ی اول روستاهای چرمه، کریمو و مصعبی و مدارس ابتدایی روستاهای نرم، نوده و نوبهار از توابع شهرستان سرایان نیز یکشنبه بیست و دوم دیماه تعطیل است.

انتهای پیام/4

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب