سرویس: اجتماعی کد خبر: 93776 ۰۸:۴۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴

مسئول بسیج رسانه خراسان جنوبی:

جشنواره رسانه‌ای ابوذر در خراسان جنوبی برگزار می‌شود

رضائی گفت: فعالان رسانه‌ای می‌توانند جهت شرکت در این جشنواره آثار خود را تا 7 بهمن‌ماه سال‌جاری به همراه سند انتشار آن در یکی از رسانه‌های مکتوب، مجازی و تلویزیون به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

جشنواره رسانه‌ای ابوذر در خراسان جنوبی برگزار می‌شود

سجاد رضائی مسئول بسیج رسانه خراسان جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، با اعلام خبر برگزاری جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان خراسان جنوبی گفت: فعالان رسانه‌ای می‌توانند جهت شرکت در این جشنواره  آثار خود را تا 7 بهمن‌ماه سال‌جاری به همراه سند انتشار آن در یکی از رسانه‌های مکتوب، مجازی و تلویزیون به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

وی در رابطه با موضوعات و محورهای جشنواره رسانه‌ای ابوذر اظهار کرد: دفاع مقدس و جبهه مقاومت، اقتصاد مقاومتی و رونق تولید، مبارزه با آسیب‌های اجتماعی، بسیج و حوزه‌های اقدام، مسائل صنفی خبرنگاران، بصیرت و دشمن‌شناسی و نیز موضوعات آزاد اجتماعی محورهای این جشنواره است.

مسئول بسیج رسانه خراسان جنوبی با بیان این‌که دستاوردهای انقلاب اسلامی و در بخش ویژه با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب، بیانیه گام دوم انقلاب نیز از دیگر محورهای جشنواره انتخاب شده است، افزود: شرکت کنندگان می‌توانند آثار خود را در قالب خبر، مصاحبه، گزارش، یادداشت، عکس، تیتر و گزارش تلویزیونی برای جشنواره ارسال کنند.

رضائی اظهار کرد: فعالان رسانه‌ای می توانند فقط 5 اثر برای این جشنواره ارسال کنند.

وی گفت: یک بخش جانبی به جشنواره رسانه‌ای ابوذر اضافه شده که فعالان فضای مجازی می‌توانند در سطح شبکه‌های اجتماعی نیز در این جشنواره شرکت کنند و به بهترین پست در بستر شبکه‌های اجتماعی نیز جوائز ویژه‌ای تعلق خواهد گرفت.

مسئول بسیج رسانه خراسان جنوبی  با بیان این‌که آثار رسیده به دبیرخانه از لحاظ مالکیت معنوی مورد بررسی قرار می‌گیرد تصریح کرد: هرگونه دعوی حقوقی بر عهده ارسال کننده اثر است و همچنین آثار ارسالی که قالب و محور آن مشخص نشده باشد یا اشتباه ارسال شود از رقابت حذف خواهد شد.

رضائی اضافه کرد: آثار ارسال شده حتما باید از ابتدای سال 98 در یکی از رسانه‌های رسمی منتشر شده باشد.

وی گفت: مراسم اختتامیه این جشنواره در دهه فجر در مرکز استان برگزار خواهد شد و برگزیدگان تجلیل می‌شوند.

انتهای پیام/4

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب