سرویس: سیاسی کد خبر: 93779 ۰۹:۲۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس اسلامی:

سفیر انگلیس را از کشور بیرون کنید

حجت الاسلام عبادی گفت: سفیر انگلیس خبیث که خودش در اغتشاشات شرکت می‌کند و محرک افراد است را از کشور بیرون کنید.

سفیر انگلیس را از کشور بیرون کنید

به گزارش خبرنگار خاورستان، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد باقر عبادی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس اسلامی روز گذشته در تذکر شفاهی به وزیر امور خارجه در صحن مجلس، اظهار کرد: فایده مبادله سفیر با یک کشور دیگر چیست؟

وی با بیان اینکهمبادله سفیر باید رونق اقتصادی، همگرایی دو کشور در سطح جهان است و افزایش امنیت و امثال این را در پی داشته باشد، افزود: آیا اینکه با انگلیس مبادله کردیم و آنها برای ما سفیر فرستادند و ما به آنها سفیر دادیم رونق اقتصادی یا مبادلات اقتصادی ما افزایش پیدا کرد؟ متاسفانه شاهد هستیم انگلیس عملا در جریان تحریم‌ها مشارکت دارد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس اسلامی با بیان این‌که آیا همگرایی بین المللی ما افزایش پیدا کرده است؟گفت: انگلیسی که اقدام آمریکا را در مورد شهادت سردار سلیمانی تایید می‌کند وقتی ما از خودمان دفاع می‌کنیم ما را محکوم می‌کند این چه همگرایی است که انجام شده است؟

عبادی با اشاره به این‌که آیا در راستای حضور سفیر انگلیس در ایران امنیت ما افزایش پیدا کرده؟ تصریح کرد: سفیر انگلیس خبیث خودش می‌آید و در اغتشاشات شرکت می‌کند و محرک افراد است.

وی تاکید کرد: سفیر انگلیس را از کشور بیرون کنید.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس اسلامی در پایان تذکر به مسئله افزایش تورم اشاره کرد و افزود: تورم 40 درصد افزایش داشته و این در حالی است که حقوق تا 15 درصد افزایش داشته است و این‌ها با هم هم‌خوانی ندارد لذا حتما باید این مسئله در مجلس اصلاح شود.

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب