سرویس: اجتماعی کد خبر: 93793 ۱۵:۰۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴

خبرهای کانال پلیس 24 دی

356 کیلوگرم تریاک در خراسان جنوبی کشف شد/کشف 10 دستگاه استخراج ارز دیجیتال در"طبس"

رئیس پلیس آگاهی خراسان جنوبی از کشف 10 دستگاه استخراج ارز دیجیتال به ارزش یک میلیارد ریال در شهرستان"طبس" خبر داد.

356 کیلوگرم تریاک در خراسان جنوبی کشف شد/کشف 10 دستگاه استخراج ارز دیجیتال در"طبس"

به گزارش خاورستان، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار"مجید شجاع" فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی اظهار کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی با دریافت اطلاعاتی مبنی بر دپوی مواد مخدر در منزلی در یکی از روستاهای شهرستان"سربیشه" موضوع را پیگیری و محل دپوی مواد مخدر را شناسایی کردند.

وی افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی پس از هماهنگی با مقام قضائی و همراهی مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سربیشه، محل شناسایی شده را بازرسی کردند که در بازرسی از یک سواری پژو 405 پارک شده در این محل 356 کیلو تریاک کشف شد.

سردار شجاع تصریح کرد: مأموران در این رابطه 4 سوداگر مرگ دستگیر کردند که متهمان پس از تشکیل پرونده به مقام قضائی معرفی و روانه زندان شدند.

کشف 88 میلیون ریال گازوئیل قاچاق در"خوسف"

سرهنگ"کاظم صادقی" فرمانده نیروی انتظامی شهرستان"سربیشه" از کشف هزار و 340 لیتر گازوئیل قاچاق به ارزش 88 میلیون ریال در بازرسی از دو خودروی سواری در این شهرستان خبر داد.

وی افزود: مأموران نیروی انتظامی شهرستان خوسف در راستای طرح مبارزه با كالای قاچاق و کنترل محورهای عبوری به 2 خودروی سواری پژو 405 مشکوک شدند و خودروها را جهت بازرسی متوقف کردند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سربیشه بیان کرد: مأموران در بازرسی از هزار و 340 لیتر سوخت قاچاق کشف کردند که کارشناسان ارزش ريالی اين محموله قاچاق را بالغ بر 88 میلیون ريال برآورد کردند.

صادقی با اشاره به دستگیری 3 متهم در این رابطه؛ خاطرنشان کرد: پديده قاچاق علاوه بر ضربه زدن به اقتصاد کشور، زمينه ساز جرايم ديگري نیز در سطح جامعه می شود، بر همین اساس تشدید اقدامات مقابله ای در این حوزه همواره يکی از اولويت های کاری مهم پليس به شمار می رود.

کشف 10 دستگاه استخراج ارز دیجیتال در"طبس"

سرهنگ سید غلامرضا حسینی رئیس پلیس آگاهی استان از کشف 10 دستگاه استخراج ارز دیجیتال به ارزش یک میلیارد ریال در شهرستان"طبس" خبر داد.

وی افزود: مأموران پلیس آگاهی شهرستان طبس با دریافت اطلاعاتی مبنی بر استفاده و نگهداری افرادی سودجو از دستگاه های استخراج ارز دیجیتال"بيت کوئين" موضوع پیگیری و محل نگهداری این دستگاه ها در یکی از روستاهای این شهرستان شناسایی شد.

رئیس پلیس آگاهی خراسان جنوبی بیان کرد: مأموران با هماهنگی مقام قضائی محل شناسایی شده را بازرسی کردند که در بازرسی از این محل 10 دستگاه ارز دیجیتال و 10 دستگاه پاور مربوطه کشف شد که کارشناسان ارزش این دستگاه ها را بالغ بر یک میلیارد ریال برآورد کردند.

سرهنگ حسینی تصریح کرد: در این رابطه یک متهم دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قانونی معرفی شد.

انتهای پیام/127

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب