سرویس: اقتصادی کد خبر: 93805 ۱۱:۵۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۵

با حضور مسئولان کشوری و استانی؛

چهار طرح عمرانی دانشگاه بیرجند با اعتبار بیش از 75 میلیارد ریال افتتاح شد

با حضور قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری چهار طرح عمرانی دانشگاه بیرجند با اعتبار ۷۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید.

چهار طرح عمرانی دانشگاه بیرجند با اعتبار بیش از 75 میلیارد ریال افتتاح شد

 به گزارش خبرنگار خاورستان، صبح امروز با حضور قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، استاندار خراسان جنوبی، ، نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان استان چهار طرح عمرانی دانشگاه بیرجند با اعتبار ۷۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید.

پروژه سرای دانشجویی عبدالعلی بیرجندی (خوابگاه متاهلین) دانشگاه بیرجند با مساحت ۴۸۰ مترمربع و هزینه کرد ۸ میلیارد ریال با حضور عبدالرضا باقری قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری افتتاح شد.

سالن چند منظوره امید دانشگاه بیرجند با ۲ هزار و ۳۲ مترمربع مساحت و اعتبار هزینه شده ۴۶ میلیارد ریال افتتاح شد.

همچنین کارگاه‌های مهارت‌آموزی دکتر اسدالله زنگویی با ۱۸۰ مترمربع زیربنا و هزینه ۳ هزار و ۶۰۰ میلیون ریال از محل کمک‌های خیران و درآمدهای اختصاصی دانشگاه و نیز محوطه‌سازی پردیس مهندسی دانشگاه با مساحت ۶ هزار مترمربع و ۱۸ میلیارد ریال اعتبار به بهره‌برداری رسید.

افتتاح فاز نخست مجتمع رفاهی فرهنگی دانشگاه بیرجند (باغ امیریه) با مساحت ۳۰ هزار مترمربع و اعتبار هزینه شده ۱۰ میلیارد ریال، آغاز عملیات اجرایی آزمایشگاه مرجع دانشگاه بیرجند با اعتبار  ۱۰۰ میلیارد ریال در مساحت ۳ هزار مترمربع با مشارکت بانک تجارت از دیگر برنامه‌های امروز قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری است.

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب