سرویس: اخبار استان کد خبر: 93856 ۱۴:۰۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸

خبرهای کانال پلیس 28 دی؛

دستگیری سارق با 5 فقره سرقت در"زیرکوه "/ 2 متهم با 51 کیلوگرم تریاک در شهرستان"درمیان" دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان "درمیان" از کشف مقدار 51 کیلوگرم تریاک در بازرسی از سواری پراید در این شهرستان خبر داد گفت: در این رابطه 2 سوداگر مرگ دستگیر شدند.

دستگیری سارق با 5  فقره سرقت در"زیرکوه "/ 2 متهم با 51 کیلوگرم تریاک در شهرستان"درمیان" دستگیر شدند

به گزارش خاورستان، حسن دشتستانی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان درمیان اظهار کرد: مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان"درمیان" هنگام کنترل خودروهای عبوری در محور"بیرجند- اسدیه" به یک سواری پراید مشکوک شدند و به راننده خودرو دستور ایست دادند.

وی افزود: راننده خودرو با مشاهده مأموران متواری شد که خودروی پراید تعقیب و با اقدامات پلیسی متوقف شد که در بازرسی از آن 51 کیلو تریاک کشف و 2 متهم دستگیر شدند.

دشتستانی تصریح کرد: خودروی به پارکینگ منتقل شد و 2 متهم دستگیر شده با تشکیل پرونده به مقام قضائی معرفی و روانه زندان شدند.        

دستگیری سارق با 5  فقره سرقت در"زیرکوه "

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان" زیرکوه" از دستگیری سارق حرفه ای و سابقه دار با 5 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد .

وی گفت: باتوجه به افزایش بی رویه وقوع سرقت در شهرستان زیرکوه مأموران کلانتری مرکز این شهرستان، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی را در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان زیرکوه افزود: مأموران در تحقیقات خود به یک سارق سابقه دار مشکوک  شدند و وی را تحت نظر قرار دادند و پس از اطمینان از اعمال مجرمانه این متهم، نامبرده را دستگیر کردند.

حسینی ادامه داد: مأموران با هماهنگی مقام قضائی محل سکونت متهم را بازرسی کردند که در بازرسی از این محل اقلام سرقتی زیادی کشف و ضبط شد.

وی افزود: متهم دستگیر شده در بازجویی های پلیسی به 5 فقره سرقت از مغازه، منزل و اماکن خصوصی اعتراف کرد که پس از تشکیل پرونده قضائی و گذراندن مراحل قانونی روانه زندان شد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان “زیرکوه” در پایان ضمن هشدار به شهروندان، گفت: شهروندان جهت پيشگيری از سرقت به توصيه و هشدارهای پليسی توجه داشته باشند و در صورت اطلاع از هر گونه موارد و يا ترددهای افراد مشکوک و ناشناس مراتب را سريعاً به فوریت های پلیسی 110 اعلام کنند.

کشف 88 کیلوترياك درشهرستان "طبس"  

محمود علی پور فرمانده نیروی انتظامی شهرستان طبس از کشف 88 کیلوگرم ترياک در این شهرستان خبر داد.  

وی افزود: با دريافت خبری مبنی بر انتقال محموله موادمخدرتوسط قاچاقچیان در مسيرهای مواصلاتی شهرستان طبس، بلافصله بررسی موضوع در دستور كار مأموران قرار گرفت.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان طبس بیان کرد: مأموران هنگام كنترل محورهای عبوری كاميون حامل مواد مخدر را شناسایی و با اجرای طرح مهار متوقف كردند كه در بازرسی از آن88كيلو گرم ترياک كشف شد.

علی پور تصريح كرد: در اين رابطه خودرو توقيف و متهم با تشكيل پرونده جهت سير مراحل قانونی به مراجع قضايی معرفی شد.

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب