سرویس: سیاسی کد خبر: 94147 ۰۹:۳۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۱

امام جمعه طبس:

حضور مقتدارنه و آگاهانه در راهپیمایی 22 بهمن بنیه نظام اسلامی را قوی می‌کند/ یک‌بار دیگر با آرمان‌های انقلاب اسلامی تجدید بیعت می‌کنیم

حجت الاسلام محمدی گفت: ان‌شاءالله با حضور مقتدارنه و آگاهانه خودمان در راهپیمایی 22 بهمن موجب تقویت و بینه نظام اسلامی خواهیم شد.

حضور مقتدارنه و آگاهانه در راهپیمایی 22 بهمن بنیه نظام اسلامی را قوی می‌کند/ یک‌بار دیگر با آرمان‌های انقلاب اسلامی تجدید بیعت می‌کنیم

حجت‌الاسلام و المسلمین محمدرضا محمدی امام جمعه طبس در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، ضمن دعوت مردم خراسان‌جنوبی جهت حضور در راهپیمایی 22 بهمن، اظهار کرد: انقلاب اسلامی انقلابی مردمی است و حضور مردم در صحنه های مختلف باعث پیروزی انقلاب اسلامی و بقای آن شده است.

وی افزود: مردم با رهبری امام خمینی (ره) به صحنه آمده و با پشتیبانی و راهنمایی هایی امام خمینی توانستند انقلاب اسلامی را به پیروزی برسانند ضمن اینکه امام راحل (ره) نیز در این خصوص فرمودند: اگر حضور مردم نبود انقلاب به اینجا نمی‌رسید.

امام جمعه طبس بیان کرد: انقلابی که به دست مردم به پیروزی رسیده است و 41 سال از آن گذشته است روز به روز با حضور مقتدرانه مردم در صحنه محکم‌تر از گذشته شده و با امید پیش می‌رود.

حجت الاسلام محمدی عنوان کرد: با ظلم و استکباری که امروز دنیا برای تضعیف ملت‌ها در پیش گرفته و می‌خواهد به اهداف شوم خود برسد قطعا حضور ملت‌ها در صحنه مایه تقویت انقلاب و نظام اسلامی می‌شود. لذا از کلیه هم استانی‌ها در اقشار مختلف دعوت می‌شود در راهپیمایی 22 بهمن حضور پیدا کنند و با حضور خود باری دیگر با آرمان‌های امام راحل (ره)، شهدا و مقام معظم رهبری تجدید بیعت کنند.

وی تصریح کرد: حضور تک‌تک مردم در راهپیمایی 22 بهمن موجب اقتدار نظام و به تبع آن امنیت بیشتر خواهد شد.

امام جمعه طبس گفت: امنیتی که امروز داریم به دلیل اقتداری است که پس از پیروزی انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس به دست آورده‌ایم.

حجت الاسلام محمدی بیان کرد: قدرت ایران از برکت امام خمینی (ره)، شهدا، انقلاب اسلامی، حضور مردم و رهبری های داهیانه مقام معظم رهبری است ان شاءالله با حضور مقتدارنه و آگاهانه خودمان موجب تقویت و بینه نظام اسلامی خواهیم شد.

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب