سرویس: اجتماعی کد خبر: 94160 ۲۰:۴۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۱

امام جمعه نهبندان:

راهپیمایی 22 بهمن تضمین کننده امنیت ملی است

حجت الاسلام خزاعی گفت: راهپیمایی 22 بهمن نمادی از اتحاد، وحدت، پیمان با ولایت، تجدید میثاق با امام راحل و شهدا و تضمین کننده امنیت ملی ما در این چهل سال بوده است.

راهپیمایی 22 بهمن تضمین کننده امنیت ملی است

حجت الاسلام و المسلمین عباسعلی خزاعی امام جمعه نهبندان در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: در این 41 سال بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، راهپیمایی 22 بهمن هر ساله با شکوه و عظمت برگزار شده است.

وی افزود: راهپیمایی 22 بهمن نمادی از اتحاد، وحدت، پیمان با ولایت، تجدید میثاق با امام و شهدا و تضمین کننده امنیت ملی ما در این چهل سال بوده است.

امام جمعه نهبندان گفت: راهپیمایی 22 بهمن امسال علاوه بر کارکردهای سال‌های گذشته از اهمیت مضاعفی برخوردار است به جهت ماجراهای فتنه آبان امسال که دشمنان چشم طمع به کشور بسته‌اند و بین مردم و نظام اسلامی زاویه ایجاد شده است نیاز است یک پیام کوبنده‌ای به دشمنان داده شود که مردم ما دوستدار نظام و انقلاب اسلامی و تبعیت از رهبری هستند.

حجت الاسلام خزاعی تصریح کرد: بعد از شهادت سردار سلیمانی باید ثابت کنیم با شهادت این سردار انگیزه ملت ما در نبرد و ایستادگی در برابر دشمنان و از بین بردن توطئه‌های دشمنان بیشتر شده است.

وی افزود: خون پاک سردار سلیمانی به رگ‌های انقلاب تزریق شده و یک انگیزه بیشتری در ملت ایجاد کرده است و حرکت انقلاب پویاتر از سال‌های گذشته شده است.

امام جمعه نهبندان از مردم خراسان جنوبی دعوت کرد تا در راهپیمایی 22 بهمن که همزمان با چهلمین روز شهادت سردار رشید اسلام است حضور باشکوه‌تر از سال‌های گذشته داشته باشند و تجدید عهدی دوباره با امام (ره) و رهبری داشته باشند و یاد سردار سلیمانی را گرامی بدارند.

انتهای پیام/ 132

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب