سرویس: سیاسی کد خبر: 94181 ۱۱:۳۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۳

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:

فرهنگ سالم دشمن را زمین‌گیر می‌کند/ فضای مجازی به دست جوانان ایرانی سپرده شود

آیت الله عبادی گفت: مسئولان باید فضای مجازی را از دست دشمن بگیرند و به جوانان داخلی بدهند چراکه جوانان می‌توانند فضای مجازی را به خوبی اداره کنند.

فرهنگ سالم دشمن را زمین‌گیر می‌کند/ فضای مجازی به دست جوانان ایرانی سپرده شود

به گزارش خبرنگار خاورستان، آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند صبح امروز در همایش فعالان فضای مجازی خراسان جنوبی اظهار کرد: حضور مردم در صحنه در راه ادامه آرمان‌های اسلام است.

وی با اشاره به حضور با شکوه مردم در راهپیمایی روز گذشته، افزود: درود بر این مردم که دِین خود را نسبت به انقلاب اسلامی ادا کردند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی ضمن تبریک میلاد حضرت فاطمه زهرا (س)، بیان کرد: درود می‌فرستیم بر شهیدانی که جان خود را در راه انقلاب اسلامی فدا کردند و یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را گرامی می‌داریم.

آیت الله عبادی عنوان کرد: سیر الی الله زاد و توشه می‌خواهد و کمبودها گاهی افراد را زمین‌گیر می‌کند.

وی اظهار کرد: در راه معنوی باید امکانات باشد اگر نباشد کار سخت به مراتب سخت‌تر می‌شود.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: مسئولان تا می‌توانند مشکلات جامعه را حل کنند که فقر و نداری مانع سیِر فرهنگی نشود.

آیت الله عبادی افزود: برای جبران فقرها در هر کشوری تشکیلاتی است که در حد امکان فقر را جبران کند تا ملت زمین‌گیر نشود.

وی بیان کرد: اصل فضای مجازی در دست دشمن است و از این طریق تمامی بمب افکنی و حملات را بر علیه ما انجام می‌دهد و روح و فکر جوان ما را تحت تاثیر سوء قرار می‌دهد.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: فضای مجازی باید در دست خودی باشد تا بتوانیم مسائل را به خوبی تبیین کنیم اما متاسفانه هنوز این شرایط فراهم نشده است.

آیت الله عبادی بیان کرد: غذای روح و جسم مهم است و باید خوراک خوب به روح ما برسد.

وی با بیان این‌که مسئولان باید فضای مجازی را از دست دشمن بگیرند و به جوانان داخلی بدهند، تصریح کرد: جوانان می‌توانند فضای مجازی را به خوبی اداره کنند وقتی به جوانان توجه نشود از بیکاری به مشکلاتی دچار خواهند شد.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار کرد: روزنامه ها و رسانه های داخلی ما نیز باید به مسائل مهم و واجب توجه داشته باشند همچنین رسانه ملی نیز باید واجبات را بیان کند و حق مردم را ضایع نکند.

آیت الله عبادی بیان کرد: باید سطح جوانان خود را بالا ببریم و نگذاریم اطلاعاتی که جنبه سمی دارد گریبانگیر جوانان شود.

وی تصریح کرد: کوتاهی های زیادی در مدیریت فضای مجازی کشور وجود دارد اما جوانان نا امید نباشند چراکه شرایط این گونه نخواهد ماند و تغییر میکند اما زمان بَر خواهد بود.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی تاکید کرد: آنچه به جامعه می‌رسد باید خوراک سالم فکری و روحی باشد در زمینه مسائل فرهنگی باشد.

آیت الله عبادی ادامه داد: اگر بتوانیم مسئله فرهنگی کشور را سالم سازی کنیم فرهنگ صحیح ما فرهنگ دشمن را زمین‌گیر خواهد کرد چون حرفی ندارند و این جو سازی‌ها بیهوده است.

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب