سرویس: اخبار استان کد خبر: 94182 ۱۲:۰۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۳

مسئول بسیج رسانه خراسان‌جنوبی:

خبرنگاران خراسان‌جنوبی 153 اثر به جشنواره رسانه‌ای ابوذر ارسال کردند/ سه میلیون محتوا در اینستاگرام تولید شد

رضایی گفت: 153 اثر به دبیرخانه جشنواره رسانه ای ابوذر ارسال شد.

خبرنگاران خراسان‌جنوبی 153 اثر به جشنواره رسانه‌ای ابوذر ارسال کردند/ سه میلیون محتوا در اینستاگرام تولید شد

به گزارش خبرنگار خاورستان، سجاد رضایی مسئول بسیج رسانه خراسان‌جنوبی پیش از ظهر امروز در همایش فعالان فضای مجازی و رسانه‌ای استان اظهار کرد: بسیج رسانه استان در پنج عرصه حوزه رصد، تولید، سواد رسانه‌ای، فناوری و استارتاپ و شبکه سازی فعالیت خود را از سال گذشته آغاز کرده است.

وی افزود: تا کنون چهار هزار و 500 اثر هنری و گرافیکی در مرکز تولید و نشرآثار دیجیتال منتشر شده است.

مسئول بسیج رسانه خراسان جنوبی گفت: بسیج رسانه خراسان جنوبی در ایام دیگر سال نمایشگاه های مختلف در حوزه آسیب های اجتماعی و تولیدات موشن گرافی برپا کرده است.

رضایی عنوان کرد: در بخش تیزر، پویانمایی و حوزه انتشار سایبری نیز فعالیت‌های ویژه‌ای توسط فعالان فضای مجازی خراسان جنوبی انجام شده و همچنین از ابتدای امسال بیش از 100 عملیات مشترک کشوری و استانی در حوزه تولید و انتشار در فضای مجازی انجام شده است.

وی اظهار کرد: همچنین توسط فعالان فضای مجازی استان دو میلیون محتوا در توییتر، سه میلیون تولید محتوا در اینستاگرام و از ابتدای امسال یک هزار و 200 نفر ساعت آموزش سواد رسانه ای در استان برگزار شده است.

مسئول بسیج رسانه خراسان جنوبی بیان کرد: همچنین از ابتدای سال 500 نفر ساعت آموزش سواد رسانه ای به صورت مجازی و آنلاین برگزار شده است.

رضایی با اشاره به جشنواره رسانه ای ابوذر با محورهای دفاع مقدس و جبهه مقاومت، اقتصاد مقاومتی و رونق تولید، مبارزه با آسیب‌های اجتماعی، بسیج و حوزه های اقدام، مسائل صنفی خبرنگاران، بصیرت و دشمن شناسی و موضوعات آزاد اجتماعی اشاره کرد و گفت: 153 اثر به دبیرخانه جشنواره رسانه ای ابوذر ارسال شده است.

وی افزود: آثار در قالب خبر، مصاحبه، گزارش، یادداشت، عکس، تیتر و گزارش تلویزیونی برای جشنواره ارسال شد که پس از ارزیابی و داوری شده و امروز از برگزیدگان تجلیل می شود.

مسئول فضای اظهار کرد: امسال رویداد رقابتی تولید محتوا در فضای مجازی در سه محور پویانمایی (انیمیشن کوتاه، موشن‌گرافیک، انیمیشن کات اوت، کمیک موشن و استاپ موشن)، بازی اندرویدی و نرم‌افزار ویژه تلفن همراه نیز برگزار شده است.

رضایی گفت: عرصه فضای مجازی توپخانه دشمن به سمت ذهن و افکار مردم است لذا باید خطوط جبهه فضای مجازی را بشناسیم اما متاسفانه برخی از مسئولان درک عمیقی از این جبهه ندارد.

در این همایش از تعدادی فعالان فضای مجازی و برگزیدگان جشنواره ابوذر تجلیل شد.

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب