سرویس: سیاسی کد خبر: 94198 ۱۱:۴۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۵

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی:

پیروزی با حضور پرشور مردم محقق می‌شود/ مشکلات مربوط به انتخاب‌های نادرست و مدیران سهل‌انگار است

خسروی با بیان این‌که نباید به تفکرات غرب‌زده و پشت به اسلام رأی دهیم گفت: مشکلات وجود دارد، بیماری، گرانی و... اما این‌ها مربوط به انقلاب و اسلام نیست بلکه مربوط به انتخاب‌ها است و این‌که رأی‌مان را شوخی می‌گیریم.

پیروزی با حضور پرشور مردم محقق می‌شود/ مشکلات مربوط به انتخاب‌های نادرست و مدیران سهل‌انگار است

به گزارش خبرنگار خاورستان، حسین خسروی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف پنج‌شنبه‌شب در جمع مردم مسجد جامع مهرشهر بیرجند گفت: مدت تبلیغات انتخابات بسیار کم است و اگر بخواهیم همه جای این حوزه انتخابیه برویم زمان اندک است و نمی شود چون طی این مدت حتی به مساجد بیرجند هم نمی‌رسیم.

وی افزود: اگر کسی بخواهد وکالت شما مردم را به عهده بگیرد باید وقت بگذارد و باید پای درد و دل شما مردم بنشیند و با آگاهی کامل به مجلس برود تا پیگیر خواسته‌های شما باشند.

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: آموزه‌های دینی، درایت رهبری و مردم سه رکن اصلی انقلاب اسلامی است و انقلاب به برکت حضور مردم در صحنه‌های مختلف به مسیر خود ادامه داد. 

خسروی با بیان این‌که نقش مردم در پیروزی و تداوم انقلاب بسیار مؤثر بوده است افزود: مردم اگر نباشند و به وظیفه خود در صحنه‌های مختلف جامه  عمل نپوشاند پیروزی محقق نمی‌شود.

وی اظهار کرد: اگر می‌خواهید قدرت و برکت خود را در صحنه‌های دفاع از انقلاب ببینید پیروزی در  هشت سال جنگ تحمیلی و پیروزی بر توطئه ها و فتنه‌های مداوم دشمن نمونه‌ای از قدرت حضور مردم در صحنه است.

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: رهبری تاکید دارند ملت ایران باید تاریخ را بخوانند چراکه تاریخ چراغ راه آینده است.

خسروی افزود: باید دوست و دشمن را بشناسیم چراکه دشمن در لباس دوست ظاهر می‌شود.

وی تصریح کرد: انقلاب را آدم‌های مومن و معتقد می‌توانند حفظ کنند نه غرب‌زده‌ها.

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: ما در مقابل این مردم مسئول هستیم،  باید در میان مسئولان نگاه کنیم که کدام‌یک از آن‌ها شاخصه‌های انقلابی و مردمی را دارند، امروز مهمترین ویژگی یک نماینده و وزیر و... این است که در برابر مقام معظم رهبری  ایثارگر باشد نه این‌که خون به دل رهبری کند.

خسروی افزود: بخشی از مشکلات کشور مربوط به دشمن و تحریم است اما برخی مربوط به مدیران سهل‌انگاری است که نتوانستند به وعده‌های خود عمل کنند.

وی اظهار کرد: هر جا مردم در صحنه بودند انقلاب به واسطه مردم از گردنه عبور کرده، اکنون نیز در انتخابات اولین خواسته رهبری حضور حداکثری است و در دوم اسفند نیز باید حماسه دیگری بیافرینیم.

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: ما می دانیم عدالت اجتماعی در برخی جاها رعایت نمی‌شود و مشکلات زیاد است، این مشکلات مربوط به انقلاب نیست بلکه مربوط به مدیران ناکارآمد است.

خسروی افزود: گر می‌خواهیم دشمن زبانش علیه ما دراز نشود باید حضور حداکثری داشته باشیم. در وهله دوم باید انتخاب احسنت داشته باشید تا بلکه کسی بتواند خواسته‌های شما را پیگیری کند.

همچنین حسین خسروی در جمع مردم مسجد حضرت ابوالفضل(ع) دستگرد گفت: باید از ائمه اطهار(ع) مانند حضرت زهرا(س) و حضرت زینب(س) الگو بگیریم.

وی افزود: دوم اسفندماه انتخابات داریم و باید 290 نماینده انتخاب و به مجلس راه یابند و خواسته‌های مردم را جامه عمل بپوشانند.

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از کسانی که می‌تواند مشکلات شهری به ویژه مناطق کم‌برخوردار را پیگیری کند نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی است.

خسروی افزود: نماینده منتخب علاوه بر این‌که  باید از خواسته‌های دنیوی مردم دفاع کند باید از دین مردم نیز دفاع کند.

وی اظهار کرد: باید دولت و مجلس و نماینده‌ای را انتخاب کنیم که از دینمان دفاع کند چراکه دین ما اگر ضعیف شود دشمن بر ما پیروز می‌شود.

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: بی‌حجابی و بی‌توجهی به مسائل دینی از نقشه‌های دشمن است و اگر به اینها جولان دهیم در زمین دشمن بازی می‌کنیم، امروز در مجلس شورای اسلامی زنانی هستند که اعتقادی به حجاب و عفاف ندارند و می‌گویند چادر ما را به درد گرفتار می‌کند.

خسروی افزود: باید نماینده‌ای انتخاب کنیم که از اسلام، عفت و پاکدامنی دفاع کند، 11 میلیون زن در کشور داریم که امکانات ندارند و ترس از ازدواج دارند.

وی اظهار کرد: آقا و خانم نماینده مجلس، مشکل زن جمهوری اسلامی موتورسواری و حضور در استادیوم ورزشی نیست، اگر نماینده بدی انتخاب کنید هم مشکلات دنیایی افزایش می‌یابد و دشمن نیز به دینمان ضربه می‌زند.

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکایی ها اعلام کردند با جنگ نظامی نمی‌توان جمهوری اسلامی را از پای درآورد و به جنگ نرم روی آوردند و بر روی اعتقاد و دین و فرهنگ مردم سرمایه گذاری می‌کنند، باید دشمنان را بشناسیم.

خسروی افزود: نباید به تفکرات غرب‌زده و پشت به اسلام رای دهیم، مشکلات وجود دارد، بیماری، گرانی و... اینها مربوط به انقلاب و اسلام نیست بلکه مربوط به انتخاب‌ها است و رأی‌مان را شوخی می‌گیریم.

وی اظهار کرد: امیدواریم مردم در دوم اسفندماه انتخاباتی با شکوه را رقم بزنند و با انتخاب افراد اصلح و انقلابی رهبری را شاد و دشمنان را غمگین و ناکام کنند.

انتهای پیام/4

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب