سرویس: ورزشی کد خبر: 94217 ۱۳:۴۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی:

تکمیل و تعمیر ورزشگاه 15 هزار نفری بیرجند به ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز دارد

عزیزی گفت: برای تکمیل و تعمیر ورزشگاه 15 هزار نفری بیرجند به ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز داریم.

تکمیل و تعمیر ورزشگاه 15 هزار نفری بیرجند به ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز دارد

به گزارش خبرنگار خاورستان، حسن کریمی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی امروز در حاشیه بازدید از ورزشگاه ۱۵ هزار نفری بیرجند در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این پروژه ورزشی سال 1396 توسط رئیس جمهور افتتاح شده است.

وی افزود: باید از ظرفیت این ورزشگاه به درستی در این منطقه استفاده شود.

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی بیان کرد: در این وزشگاه پیش‌بینی حضور برای ۱۵ هزار نفر تماشاچی  فراهم شده و پیش‌بینی می‌شود در آینده نزدیک شاهد استقبال مردمی بهتری از این مجموعه باشیم.

کریمی عنوان کرد: مساحت این مجموعه ۵۲ هکتار است و در آینده باید استخر و امکانات دیگر نیز در آن ساخته شود.

وی با بیان این‌که امروز با هدف رفع نواقص این مجموعه به خراسان‌جنوبی سفر کرده‌ایم، اظهار کرد: این ورزشگاه باید به یک مجتمع ورزشی برای تمام رشته‌ها تبدیل شود.

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی گفت: با توجه به نزدیک بودن این مجموعه به مرکز استان باید استخر و امکانات دیگر نیز در  این ورزشگاه ایجاد شود که نیازمند تامین اعتبار است.

حسن عزیزی مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی نیز در این بازدید گفت: پیست تارتان، اتاقک آسانسور، اجرای گرید فلزی دور زمین فوتبال، اتاق تاسیسات چاه موتور و آب شیرین کن و فضای جانبی ورزشگاه ۱۵ هزار نفری نیازمند تعمیر است و برای تکمیل و تعمیر این ورزشگاه ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز داریم.

 وی افزود: میزبانی از مسابقات ورزشی و قوی‌کردن ورزش پایه می‌تواند از مهم‌ترین مزیت‌های ساخت این استادیوم  ۱۵ هزار نفری در مرکز استان خراسان‌جنوبی باشد.

امروز رئیس شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی به همراه سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی کشور از روند ساخت پروژه استخر مجموعه تفریحی اقامتی یکی از هتل‌های بیرجند نیز بازدید کرد.

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب