سرویس: سیاسی کد خبر: 94223 ۱۰:۴۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۸

۳ سؤال اساسی از نامزدهای انتخابات مجلس/ پاسخ‌ها در رسانه‌ها منتشر می‌شود

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه بیرجند در نامه‌ای خطاب به نامزد‌های انتخابات مجلس از آن‌ها خواستند دیدگاه و مواضعشان را راجع‌به لوایح استعماریFATF، فتنه 88 اعلام و لیست اموال و دارایی خود را اعلام و همچنین هزینه‌های انتخاباتی خود را شفاف‌سازی کنند.

۳ سؤال اساسی از نامزدهای انتخابات مجلس/ پاسخ‌ها در رسانه‌ها منتشر می‌شود

به گزارش خاورستان، دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه بیرجند در نامه‌ای خطاب به نامزد‌های انتخابات مجلس از آن‌ها خواستند دیدگاه و مواضعشان را راجع‌به لوایح استعماری، فتنه 88 اعلام و لیست اموال و دارایی خود را اعلام و همچنین هزینه‌های انتخاباتی خود را شفاف‌سازی کنند.

همچنین در پایان این نامه قید شده؛ در صورت اعلام و عدم اعلام موارد مطرح‌شده، تمامی موارد رسنه‌ای خواهد شد تا مردم برای انتخاب نماینده اصلح با اطمینان بیشتری رأی دهند.

متن نامه به این شرح است:

کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس

سلام علیکم

هر سمتی، هر توانایی‌ای، در کنارش یک مسؤولیتی دارد، یک تعهدی وجود دارد. می‌توانید آن تعهد را انجام بدهید یا نه؟ این خیلی درس بزرگی است. )مقام معظم رهبری)

مجلس شورای اسلامی تبلور مردم‌سالاری و رکن قانون‌گذاری در جمهوری اسلامی ایران است. با توجه به اینکه یکی از اصلی‌ترین وظایف نمایندگان، قانون‌گذاری است شرایط ایجاب می‌کند تا نمایندگانی که در مجلس حضور پیدا می‌کنند باید از بینش بصیرتی و سیاسی بالایی برخوردار باشند تا بتوانند در تصویب قوانین به درستی عمل کنند.

در مجلس گذشته شاهد تصویب مواردی چون برجام و لوایح استعماری FATF بودیم که نه تنها هیچ‌گونه دستاوردی برای کشور نداشته بلکه هزینه‌های سنگینی را بر کشور تحمیل کرده است.

همچنین در مجلس گذشته شاهد این بودیم که برخی از نمایندگان برای پیشبرد اهداف شخصی‌شان روابط مالی را با برخی مسؤولین برقرار می‌کردند که متأسفانه این باعث شده بود که تصویب برخی قوانین مانند مالیات بر خانه‌های خالی به تعویق بیفتد.

این تشکل از شما کاندیداهای مجلس درخواست دارد با توجه به نزدیک بودن انتخابات مجلس برای آشنایی هرچه بهتر مردم با شما در اسرع وقت به موارد زیر پاسخ دهید.

۱_ لطفا صراحتا اعلام نمایید مواضعتان نسبت به فتنه ۸۸، برجام، لوایح استعماری از جمله FATF چیست و از گرفتن مواضع دوگانه پرهیز نمایید.

۲_ لطفا لیست اموال و دارایی‌های خود و همسر و فرزندان خود را برای مردم شفاف نمایید.

۳_ لطفا هزینه‌های انتخاباتی خود را برای مردم شفاف نمایید و بیان کنید چه میزان برای ستادهای انتخاباتی خود هزینه کرده‌اید.

لازم به ذکر است در صورت اعلام و عدم اعلام موارد بالا تمامی موارد رسانه‌ای خواهد شد تا مردم برای انتخاب نماینده اصلح با اطمینان بیشتری رأی دهند.

لطفا جهت اعلام و هماهنگی برای موارد فوق با شماره ۰۹۹۱۶۱۲۴۵۹۳ تماس حاصل فرمایید.

انتهای پیام/4

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب