سرویس: سیاسی کد خبر: 94357 ۰۶:۱۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۶

علمای اهل‌سنت درمیان مطرح کردند؛

پیام انتخابات وفاداری مردم به انقلاب اسلامی است/ وقت ادای دِین مسئولان به مردم فرا رسید

مولوی عبدالهی گفت: مردم با حضور در انتخابات دِین خود را به نظام و انقلاب اسلامی ادا کردند حال وقت آن رسیده که مسئولان دِین خود را نسبت به مردم ادا کنند.

پیام انتخابات وفاداری مردم به انقلاب اسلامی است/ وقت ادای دِین مسئولان به مردم فرا رسید

مولوی سید محمد حسینی امام جمعه اهل‌سنت شهر طبس‌مسینا در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، در خصوص حضور باشکوه مردم خراسان جنوبی در انتخابات و انتظاراتی که از مسئولان برای حل مشکلات دارند، اظهار کرد: مردم همیشه انتظاراتی در حد توان از مسئولان دارند و مسئولان نیز باید برای توجه به درخواست و انتظارات مردم تلاش کنند.

وی افزود: مردم ایران به ویژه خراسان‌جنوبی علی‌رغم تبلیغات سوء دشمن و مطرح‌شدن بیماری کرونا جهت حضور کم‌تر در انتخابات، با جان و دل حاضر شدند و به فرد مورد نظر خود رأی دادند.

امام جمعه اهل‌سنت طبس‌مسینا بیان کرد: مسئولان نیز موظف هستند همان‌گونه که مردم در انتخابات شرکت کردند به وظایفی که به آن‌ها محول شده عمل کنند و خواسته‌های مردم را در حد توان و تا جایی که قانون اجازه می‌دهد از نظر اقتصادی، بیکاری جوانان، اشتغال و ... را برطرف کنند.

مولوی حسینی عنوان کرد: خوشبختانه اغلب افرادی که در این دوره از انتخابات رأی آوردند افرادی مؤمن، متعهد و انقلابی هستند و مهم‌ترین پیام این انتخاب‌ها این است که مردم به انقلاب اسلامی و کشور وفادار هستند و در برابر تمامی دسیسه‌های دشمن ایستادگی می‌کنند.

وی اظهار کرد: با این انتخاب‌هایی که مردم داشتند قطعا مسئولیت نماینده‌ها چند برابر می‌شود و باید برای رفع مشکلات بیشتر تلاش کنند.

امام جمعه اهل‌سنت طبس‌مسینا گفت: ان‌شاءالله مردم، مسئولان و نمایندگان با پیروی از مقام معظم رهبری برای حل مشکلات تلاش کنند و ان‌شاءالله در آینده شاهد نفوذ افکار دشمنان در داخل کشور نباشیم و با حفظ وحدت جامعه‌ای کوشا و پرتلاش داشته باشیم.

مولوی سید احمد عبدالهی امام جمعه اهل سنت شهر اسدیه نیز در این خصوص در گفت‌وگو با خاورستان، اظهار کرد: مردم بر اساس قانون و وظیفه ملی که داشتند در انتخابات شرکت کردند.

وی با بیان این‌که مردم با حضور پر رنگ خود در انتخابات مشارکت حداکثری رقم زدند، افزود: این حضور، مسئولیت مسئولان را سنگین‌تر کرد.

امام جمعه اهل‌سنت شهر اسدیه بیان کرد: مسئولان باید به حضور مردم پاسخ بسیار خوبی بدهند، برای حل مشکلات وقت بگذارند و با اتحاد و اتفاق مسئولان مختلف از جمله قوه قضائیه، مجلس و دولت برای رفع مشکلات برنامه‌ریزی کنند.

مولوی عبدالهی عنوان کرد: مردم با حضور در انتخابات دِین خود را به نظام و انقلاب اسلامی ادا کردند حال وقت آن رسیده که مسئولان دِین خود را نسبت به مردم ادا کنند.

وی بیان کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز باید حل مشکلات مردم را در رأس برنامه‌های خود قرار دهند.

امام جمعه اهل‌سنت شهر اسدیه گفت: افرادی که مردم خراسان‌جنوبی انتخاب کردند بر اساس تحقیق، درک و فهم بوده است.

مولوی عبدالهی با بیان این‌که حضور منتخبین مردم در سطح جهانی تأثیر بسزایی دارد، تصریح کرد: این نشان می‌دهد که مردم ایران آگاهانه رأی می‌دهند و این انتخاب بر اساس تحقیق باعث می‌شود نمایندگان با احساس مسئولیت بیشتر وارد مجلس شوند و ان‌شاءالله مطالبه‌گر حق مردم از مسئولان کشور خواهند بودند. 

انتهای پیام/127/ 14/ 4


نظرات بازدیدکنندگان

محمد
۱۳:۴۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۶

احسنت .....


نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب