سرویس: اقتصادی کد خبر: 94404 ۱۱:۵۷ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۸

مدیرتعاون روستایی خراسان جنوبی:

پرداخت 69 میلیارد ریال به کشاورزان خراسان جنوبی به ازای خرید توافقی زعفران

ضیائیان احمدی گفت: تعاون روستایی خراسان جنوبی در طرح خرید توافقی زعفران تا کنون ۶۹ میلیارد ریال به کشاورزان استان پرداخت کرده است.

پرداخت 69 میلیارد ریال به کشاورزان خراسان جنوبی به ازای خرید توافقی زعفران

وحید ضیائیان احمدی مدیر تعاون روستایی خراسان جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: تعاون روستایی خراسان جنوبی در طرح خرید توافقی زعفران تا کنون ۶۹ میلیارد ریال به کشاورزان استان پرداخت کرده است.

وی با بیان این‌که امسال برای اولین بار در کشور محصول زعفران، به صورت توافقی از کشاورزان خراسان جنوبی خریداری می‌شود،افزود: این مقدار هزینه بابت خرید توافقی ۱۰۰ کیلوگرم زعفران به کشاورزان پرداخت شده است.

مدیرتعاون روستایی خراسان‌جنوبی بیان کرد: تعاون روستایی با هدف کوتاه شدن دست دلالان از آغاز فصل برداشت یعنی آبان تا پایان دی امسال به صورت حمایتی از کشاورزان اقدام به خریداری زعفران کرد.

ضیائیان احمدی عنوان کرد: در خرید توافقی زعفران تحویل گرفته شده از کشاورز، پس از تعیین میزان کیفیت، در چهار رده پوشال معمولی، پوشال مرغوب، شبه نگین و نگین، دسته بندی و پس از توافق کشاورز و تعاون روستایی، یک قیمت کف برای هر نوع آن تعیین می‌شود.

وی با بیان این‌که ارزش زعفران خریداری شده نیز در مدت یک هفته تا ۱۰ روز به تولیدکننده پرداخت می‌شود، اظهار کرد:  خرید توافقی زعفران هنوز ادامه دارد.

انتهای پیام/127


نظرات بازدیدکنندگان

مجید
۰۹:۳۶ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۹

با سلام شما رو بخدا پیگیری بفرمایید پول مردم و ما کشاورزان را پرداخت کنند چهار ماه است پول ما رو ندادن ؟؟ چرا پیگیری نمی کنند


نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب