سرویس: ورزشی کد خبر: 94458 ۱۲:۵۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۳

فرافکنی و اقدام نخ‌نما شده سه باشگاه خصوصی

روز گذشته سه باشگاه خصوصی تراکتور، نساجی و شهر خودرو در اقدامی هماهنگ نامه‌ای علیه صداوسیما منتشر و اعلام کردند که اجازه ورود دوربین‌های تلویزیونی به ورزشگاه‌ها را نمی‌دهند. این سه باشگاه با انتقاد از برخی مجریان و گزارشگران صداوسیما دست به چنین اقدامی زدند.

فرافکنی و اقدام نخ‌نما شده سه باشگاه خصوصی

به گزارش خاورستان، این کار البته با همراهی سایر تیم‌ها مواجه نشد و از 16 تیم لیگ برتری تنها این سه باشگاه چنین کاری انجام دادند. اینکه چرا چنین اتفاقی رخ داده و سه تیمی که در نتیجه گیری ناموفق عمل کرده‌اند دست به چنین کاری زدند نکته مهمی است که باید به آن توجه کرد.

شاید یکی از دلایل اقدام این سه تیم این باشد که خوب نتیجه نگرفته‌اند و برای منحرف کردن اذهان هوادارانشان دست به چنین کاری زدند.  

همچنین این احتمال وجود دارد که در پشت پرده ماجرا برخی افراد که تمایلی به حضور گزارشگران جدید ندارند فعال شده باشند چرا که این اتفاق را تهدیدی برای خودشان می‌دانند.

به نظر می‌رسد دوران چنین کارهایی گذشته و این قبیل اقدامات، نخ‌نما شده است. کار سه باشگاه که نوعی از فرافکنی محسوب می‌شود در شرایطی رخ داده که آنها به تنهایی تصمیم‌گیرنده نیستند. به عبارت دیگر آنها می‌خواهند اجازه ورود دوربین‌ها به بازی‌هایشان را ندهند در حالی که اگر این تیم‌ها با تیم‌های پرسپولیس یا استقلال بازی داشته باشند چگونه می‌خواهند جواب هواداران این دو تیم یا سایر تیم‌ها را بدهند؟

ماجرا زمانی جالب‌تر می‌شود که باشگاه تراکتور پس از این اقدام گفته که برای پخش مسابقاتش به دنبال ایجاد بستر مناسب برای پخش زنده اینترنتی است که همین موضوع شائبه‌هایی را به وجود آورده است.

در هر صورت به نظر می‌رسد که اقدام این سه باشگاه بیشتر جنبه فرافکنی دارد چرا که آنها در مستطیل سبز نتوانسته‌اند انتظارات را برآورده کنند و به دنبال توجیه ناکامی‌هایشان هستند.

انتهای پیام/4

دانا


نظرات بازدیدکنندگان

د
۱۳:۲۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۳

این کارا دیگه قدیمی شده


محمد
۱۳:۱۶ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۳

اینا دیگه کین؟!!1


نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب