سرویس: اخبار استان کد خبر: 94717 ۱۲:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۵

رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی خبر داد

مسدود شدن دو محور مواصلاتی در خراسان جنوبی

رضایی گفت: محور عشق آباد- تپه طاق - بردسکن و محور روستایی شاهرخت - بارنجگان و معصوم آباد زیرکوه در خراسان جنوبی به علت طغیان رودخانه‌ها و عبور سیلاب مسدود شد.

مسدود شدن دو محور مواصلاتی در خراسان جنوبی

به گزارش خبرنگار خاورستان، علیرضا رضایی رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی امروز در جمع خبرنگاران گفت: بر اثر بارندگی‌های شبانه روز گذشته محور عشق‌آباد _ تپه طاق _ بردسکن به علت طغیان رودخانه و عبور سیلاب و محور روستایی شاهرخت _ بارنجگان و معصوم آباد زیرکوه به علت عبور سیلاب و تخریب بخشی از جاده بر اثر سیل تا اطلاع ثانوی مسدود است.

وی افزود: محور سربیشه به درمیان در گردنه درمیان و محور سربیشه به کلاته سلیمان در گردنه آسفیچ به دلیل بارش برف لغزنده است و شن پاشی و برف روبی انجام شده، ولی نیاز است تا رانندگان هنگام عبور احتیاط بیشتری کنند.

رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی با بیان اینکه هم اکنون محور‌های شهرستان قاین و زیرکوه بارندگی گزارش شده و جاده لغزنده است گفت: محور‌های روستایی و فرعی استان با توجه به بارندگی شبانه روز گذشته هنوز گل و لای ناشی از عبور سیلاب‌ و آبگرفتگی آب نما‌ها در مسیر راه‌ها وجود دارد که رانندگان موقع عبور احتیاط کنند تا منجر به سرخوردن خودرو از جاده نشود.

رضائی از رانندگان خواست تا به توصیه‌های مأموران پلیس راه در مسیرها توجه کنند و از عجله و شتاب در هنگام رانندگی و سرعت بالا جدا خودداری کنند تا دچار حادثه نشوند.

انتهای پیام/ 135

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب