سرویس: حوادث کد خبر: 94736 ۱۴:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۶

خبرهای کانال پلیس6 فروردین؛

17 گوسفند در بارندگی‌های اخیر قاین تلف شدند/ کشف 40 کیلوگرم تریاک در نهبندان

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قاین گفت: 17 راس دام به علت بارندگی و ریزش محل نگهداری آن‌ها در قاین تلف شدند.

17 گوسفند در بارندگی‌های اخیر قاین تلف شدند/ کشف 40 کیلوگرم تریاک در نهبندان

به گزارش خاورستان، احمد کارگر فرمانده  نیروی انتظامی شهرستان سربيشه از شناسایی و دستگیری شكارچی غير مجاز گونه‌های حفاظت شده محيط زيست در شهرستان سربيشه خبر داد.

وی افزود: روز گذشته با دریافت اطلاعاتی مبنی بر شکار گونه‌های کم ياب و حفاظت شده محيط زيست در شهرستان سربیشه، موضوع توسط مأموران پلیس پیگیری شد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سربیشه بیان کرد: مأموران با تحقيقات ميدانی با اطمينان از فعاليت غيرمجاز شکارچیان غیر مجاز فردی را در این زمینه شناسایی کردند و پس از شناسایی محل فعالیت وی، مخفیگاهش را بازرسی کردند.

کارگر عنوان کرد: مأموران در بازرسی از مخفیگاه این شکارچی غیرمجاز، بقايای لاشه یک راس قوچ کوهی به همراه یک  قبضه اسلحه شکاری فاقد مجوز کشف کردند.

وی تصريح کرد: متهم دستگیر شده  با تشكيل پرونده جهت سير مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

فرمانده  نیروی انتظامی شهرستان سربيشه گفت: شهروندان در صورت اطلاع از فعاليت غيرقانونی شکارچيان محيط زيست، مراتب را از طريق تلفن 110 به اطلاع پليس برسانند.

کشف  40 کیلوگرم تریاک در نهبندان

رمضان مرادی جانشین فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نهبندان از کشف 40 کیلوگرم تریاک در این شهرستان خبر داد.

وی گفت: مأموران ايستگاه بازرسی شهیدحسینی سهل آباد هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک خودروی پراید مشکوک شدند و خودرو را جهت انجام بازدید فنی به داخل یگان هدایت کردند.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نهبندان بیان کرد: مأموران در بازرسی از خودرو که به سمت شهرهای مرکزی کشور در حرکت بود 40 کیلوگرم تریاک که به صورت ماهرانه‌ای جاساز شده بود کشف کردند.

مرادی تصریح کرد: در این رابطه یک خودرو توقیف و یک نفر متهم دستگیر شد که متهم دستگیر شده با تشکیل پرونده به مقام قضائی معرفی و روانه زندان شد.

تلف شدن 17 گوسفند در بارندگی‌های اخیر قاین

محمود زال بیگی فرمانده  نیروی انتظامی شهرستان قاین  از تلف شدن 17 راس دام به علت بارندگی و ریزش محل نگهداری آن‌ها در این شهرستان خبر داد.  

وی افزود: با اعلام مركز فوريت های پليسی 110 مبنی بر این‌که تعدادی دام در یکی از روستای‌های این شهرستان تلف شده‌اند، ماموران به محل حادثه اعزام شدند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قاین بیان کرد: در بررسی‌های مأموران مشخص شد سقف دامداری به علت بارندگی‌های شب گذشته فروریخته و تعداد 17راس دام تلف شده‌اند.

 زال بیگی با بیان این‌که بحمدالله این حادثه خسارت جانی در پی نداشت، تصریح کرد: شهروندان هنگام وقوع نزولات آسمانی و سیل حتما به توصیه های ستاد بحران و نیروی انتظامی توجه کنند و دامداران احشام خود را نسبت به حوادث غير مترقبه بيمه كنند تا هنگام حادثه ضرر و زيان وارده توسط بيمه جبران شود.

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب