سرویس: اجتماعی کد خبر: 94809 ۱۰:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۱

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی خبر داد

توزیع 919 بسته غذایی بین نیازمندان در قالب طرح فرشتگان رحمت

بخشی از توزیع ۹۱۹ بسته مواد غذایی بین نیازمندان در راستای اجرای طرح فرشتگان رحمت خبر داد.

توزیع 919 بسته غذایی بین نیازمندان در قالب طرح فرشتگان رحمت

به گزارش خبرنگار خاورستان، احمد بخشی معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی در جمع خبرنگاران، با اشاره به اجرای طرح فرشتگان رحمت اظهار کرد: از مهمترین برنامه امور داوطلبان جمعیت هلال احمر اجرای طرح‌هایی چون طرح فرشتگان رحمت است که طی سال‌های متوالی با حضور خیرین و داوطلبان در آستانه سال جدید اجرا می‌شود.

وی ادامه داد: اجرای این طرح از 25 اسفندماه 98 در استان آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی با بیان اینکه تاکنون در راستای اجرای این طرح 919 بسته غذایی در مناطق محروم توزیع شده است، افزود: ارزش تقریبی این تعداد بسته های غذایی 90 میلیون تومان است.

بخشی اظهار کرد: طرح فرشتگان رحمت از مهم‌ترین برنامه‌های جمعیت هلال احمر در جهت تأمین و حمایت از سلامت و زندگی اقشار محروم و مبارزه با چالش‌های جهانی مانند فقر، گرسنگی است.

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان‌ جنوبی همچنین در خصوص مقابله با بیماری کووید 19 گفت: با هدف تامین اقلام بهداشتی، درمانی و معیشتی بیماران نیازمند و اقشار آسیب پذیر طرح دست یار اجرایی شده است.

بخشی با بیان اینکه خیران می‌توانند کمک‌های خود را از روش‌هایی چون کد دستوری#112* و یا شماره کارت  9730-5025-6318-5894 بانک رفاه کارگران در اختیار جمعیت هلال احمر قرار دهند، گفت: همچنین در صورت تمایل به هزینه کرد کمک ها در خراسان‌جنوبی کد دستوری #56*112* به این منظور اختصاص یافته است.

انتهای پیام/ ۱۳۲

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب