سرویس: اقتصادی کد خبر: 94949 ۱۹:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۹

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان خراسان‌جنوبی خبر داد

تشکیل 105 پرونده تخلف در طرح نظارتی نوروز 99 در خراسان‌جنوبی

شهرکی گفت: 105 پرونده تخلف تاکنون در طرح نظارتی ویژه نوروز 99 برای واحدهای صنفی و غیرصنفی متخلف خراسان جنوبی تشکیل شده است.

تشکیل 105 پرونده تخلف در طرح نظارتی نوروز 99 در خراسان‌جنوبی

به گزارش خاورستان، داوود شهرکی مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران،گفت: 105 پرونده تخلف تاکنون در طرح نظارتی ویژه نوروز 99 برای واحدهای صنفی و غیرصنفی متخلف خراسان جنوبی تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه ارزش این تعداد پرونده بیش از 5 میلیارد و 394 میلیون و 778 هزار ریال است، افزود: پرونده واحدهای صنفی متخلف برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی با اشاره به انجام بازرسی ها به صورت مستمر و در قالب گشت مشترک با سایر دستگاه های نظارتی، بیان کرد: از ابتدای اجرای این طرح نظارتی تاکنون7 هزار و 783 مورد بازرسی از واحدهای صنفی انجام شده است.

شهرکی با بیان اینکه بررسی و رسیدگی به شکایت های مردمی و گزارشات سامانه 124 در ایام طرح در اولویت کاری بازرسان بوده، اظهار کرد: بیش از 5 هزار و 930 مورد گزارش از طریق سامانه 124 در این مدت دریافت شده که با بررسی گزارشات بالغ بر یک میلیارد و 340 میلیون ریال در حق شاکیان برگشت داده شد.

وی خاطرنشان کرد: طرح نظارتی ویژه نوروز 99 از یکم اسفندماه 98 در خراسان جنوبی همزمان با سراسر کشور آغاز شد و کماکان ادامه دارد.

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب