سرویس: سیاسی کد خبر: 95225 ۱۶:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۷

کارشناس سیاسی:

سپاه در اوج تحریم ها به سمت فتح قله های نظامی با سرعت در حال پیشرفت است

موسوی نژاد گفت: پرتاب موفقیت آمیز ماهواره نور به فضا توسط سپاه نشان داد سپاه در اوج تحریم ها به سمت فتح قله های نظامی با سرعت در حال پیشرفت است.

سپاه در اوج تحریم ها به سمت فتح قله های نظامی با سرعت در حال پیشرفت است

سید مصطفی موسوی نژاد کارشناس سیاسی در گفت و گو با خبرنگار خاورستان، گفت: پرتاب موفقیت آمیز ماهواره نور به فضا از سوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، حرکت جدیدی بود و شاید بتوان اهمیت این موضوع را در واکنش دشمنان نسبت به آن مشاهد کرد.

پیشرفت های ملت ایران توسط استکبار محکوم می شود!

وی افزود: بعد از استقرار موفقیت آمیز ماهواره در فضا، بلافاصله استکبار جهانی این حرکت را محکوم کرد یعنی کاری که برای پیشرفت ملت ایران انجام شده و قابل تقدیر است، اما از سوی استکبار جهانی محکوم می شود و آمریکا تهدید کرد پرونده ایران را به شورای امنیت سازمان ملل می برد! مگر پرتاب ماهواره به فضا، جای بحث در شورای امنیت دارد و اگر دارد، چرا در مورد ماهواره های نظامی آمریکا که با آن رصد می کنند و خون بسیاری از مردم دنیا را ریختند، در شورای امنیت بحث نمی شود؟!

کارشناس سیاسی با بیان این که بسیاری از کشورها ازجمله رسانه های عربی روی این موضوع مانور رفتند گفت: روزنامه رای الیوم نوشته بود "ایران با پرتاب ماهواره به ابر قدرت تبدیل شده است اما کشورهای عربی حتی چفیه هم نمی توانند تولید کنند. ابرقدرتی ایران، نتیجه مقابله با استکبار است و ناتوانی کشورهای عربی نتیجه سازش با استکبار جهانی است. همچنان آغوش ایران برای برادران مسلمان باز است و از این فرصت باید استفاده کنیم و تعامل خودمان با ایران را افزایش دهیم."

موسوی نژاد افزود: یکی از شبکه های صهیونیستی گفته بود "پیش بینی 40 سال پیش برخی از صهیونیست ها محقق شد که گفته بودند ایران به بزرگترین قدرت جنوب تبدیل خواهد شد. پرتاب ماهواره یکی از مهم ترین عامل هایی است که نشان دهنده تبدیل ایران به قدرت بلامنازع است."

وی اظهار کرد: شورای آتلانتیک آمریکا در مقاله ای گفته بود "سیاست تحریم ها و فشارهای حداکثری روی ایران اثر ندارد. اگر اثر کرده بود امروز ایران ماهواره پرتاب نکرده بود."

سپاه در اوج تحریم ها به سمت فتح قله های نظامی با سرعت در حال پیشرفت است

کارشناس سیاسی گفت: این دستاورد سپاه نشان داد سپاه در اوج تحریم ها به سمت فتح قله های نظامی با سرعت در حال پیشرفت است.

موسوی نژاد با بیان اینکه یادی کنیم از شهید تهرانی مقدم که پایه گذار صنعت موشکی بود افزود: تلاش های سردار حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه را نباید فراموش کرد و ان شاءالله در حوزه صنعت هوافضای سپاه، با دستاوردهای جدید مواجه باشیم تا باعث کوری چشم دشمنان سپاه شود.

طبق الگوی برجام مذاکره ای با دشمنان نخواهیم داشت

وی اظهار کرد: قابلیت های نظامی و دفاعی کشور به هیچ عنوان جای مذاکره ندارد و اصلا قابل پذیرش نیست.

کارشناس سیاسی تأکید کرد: همان هسته ای که مذاکره شد و مردم نتیجه را دیدند، به عنوان تجربه تاریخی کافی است و مردم در آن حوزه کاملا روشن شدند و آمریکا را شناختند که در قبال دادن آن همه امتیازی که دادیم، هیچی به دست نیاوردیم.

موسوی نزاد افزود: برجام الگویی شد که در سایر حوزه ها هیچ مذاکره ای با دشمنان در خصوص دستاوردهایمان نخواهیم داشت.

انتهای پیام/4


نظرات بازدیدکنندگان

آزادی
۱۶:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۸

ایول داری سید


نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب