سرویس: فرهنگ و هنر کد خبر: 95512 ۱۱:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۹

مسئول مرکز متنا خراسان جنوبی خبر داد

تولید بیش از ۷۰۰ اثر در ماه رمضان توسط مرکز متنا خراسان جنوبی/ پوشش رزمایش کمک مومنانه در برنامه رمضان همدلی

کمیلی گفت: برنامه احکام در 20 قسمت که به توضیح احکام روزه‌داری در کم‌ترین زمان ممکن می‌پردازد و همچنین 10 کلیپ پزشکی با موضوع روزه و کرونا از جمله برنامه‌های مرکز متنا خراسان جنوبی است.

تولید بیش از  ۷۰۰ اثر در ماه رمضان توسط مرکز متنا خراسان جنوبی/ پوشش رزمایش کمک مومنانه در برنامه رمضان همدلی

به گزارش خبرنگار خاورستان، فرامرز کمیلی مسئول مرکز تولید و نشر دیجیتال انقلاب اسلامی خراسان جنوبی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران گفت: این مرکز با برنامه‌های ویژه به استقبال ماه مبارک رمضان رفت.

وی افزود: با شروع ماه مبارک رمضان و با توجه به ویژه بودن شرایط امسال و عدم‌برقراری برنامه‌های مذهبی در مساجد و اماکن مذهبی، این مرکز با برنامه ریزی ویژه سعی کرده است برنامه‌های متفاوتی را تولید کند تا مردم بتوانند از آن استفاده کنند.

مسئول مرکز تولید و نشر دیجیتال انقلاب اسلامی خراسان جنوبی گفت: به منظور فضاسازی رسانه ای و انعکاس عمومی رزمایش کمک مومنانه در سطح شبکه های اجتماعی تاکنون بیش از ۷۰۰ اثر محتوایی تولید و انتشار یافته است.

کمیلی افزود: علاوه بر این، برنامه احکام در 20 قسمت که به توضیح احکام روزه‌داری در کم‌ترین زمان ممکن می‌پردازد و همچنین 10 برنامه پزشکی با موضوع روزه و کرونا از جمله این برنامه‌ها بوده است.

وی اظهار کرد: در خصوص رزمایش کمک مومنانه که اقدامات بسیار زیادی در سطح کشور و به تبع در استان در حال انجام است، مرکز متنا ضمن پوشش خبری آن و تولید نماهنگ، ویژه برنامه رمضان همدلی را در دست تولید دارد که به انعکاس و انتشار فعالیت‌های ارزشمند مردم، ارگان‌ها و سازمان‌های فعال در قالب این رزمایش می‌پردازد.

مسئول مرکز متنا خراسان جنوبی گفت: خیّران از هرجای استان می‌توانند کارهای خیر خود را از طریق کانال ارتباطی مرکز به آدرس @matnakhj ارسال کرده تا با تولید برنامه های متنوع نسبت به انتشار این اقدامات که خود باعث تزریق روحیه نوع دوستی و نشاط در جامعه است اقدام کنیم.

کمیلی افزود: تولید بیش از 20 قسمت ویدیوی صوتی نهج‌البلاغه نیز یکی از اقدامات بسیار با ارزشی است که با همکاری و همراهی معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی صورت گرفته است.

وی اظهار کرد: تولید 10 برنامه با موضوع بررسی ابعاد مختلف خانواده و فضای مجازی نیز در دست اقدام است که بزودی منتشر خواهد شد.

مسئول مرکز متنا خراسان جنوبی با اشاره به این برنامه گفت: سعی شده است از قالب همیشگی مجری و کارشناس خارج شده و برنامه ای ویژه جهت استفاده خانواده ها تولید شود.

کمیلی تصریح کرد: تا وقتی کیفیت بر کمیت مقدم شمرده نشود، مخاطب نیز جذب این برنامه ها نخواهد شد و اثر گذاری لازم را نخواهد داشت.

وی گفت: تمامی برنامه‌های تولیدی این مرکز به صورت روزانه و طی برنامه زمان‌بندی در کانال این مرکز به آدرس @matnakhj  منتشر می‌شود که علاقه‌مندان می‌توانند بیننده آن باشند.

انتهای پیام/4


نظرات بازدیدکنندگان

راضیه گرامی
۱۶:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۹

ممنون از اقای مهندس کمیلی


نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب