سرویس: سیاسی کد خبر: 95523 ۰۸:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۳۰

استاندار خراسان جنوبی درخواست کرد

کلنگ‌زنی پروژه دانشگاه فرهنگیان خراسان‌جنوبی با حضور وزیر آموزش و پرورش

استاندار خراسان جنوبی در دیدار با وزیر آموزش و پرورش منظور بررسی شرایط موجود و شرکت در مراسم کلنگ زنی احداث پروژه دانشگاه فرهنگیان استان از حاج میرزایی برای حضور در خراسان جنوبی دعوت کرد.

کلنگ‌زنی پروژه دانشگاه فرهنگیان خراسان‌جنوبی با حضور وزیر آموزش و پرورش

به گزارش خاورستان، به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی محمدصادق معتمدیان استاندار خراسان جنوبی روز گذشته با وزیر آموزش و پرورش در تهران دیدار و شرایط آموزش و پرورش استان را تشریح کرد.

وی در این جلسه گزارش جامعی از اقدامات و فعالیت‌های شاخص استان در حوزه آموزش و پرورش ارائه کرد.  

رئیس شورای آموزش و پرورش استان ضمن تأکید بر نقش و جایگاه ویژه خراسان جنوبی در امر تعلیم و تربیت، به تبیین وضعیت موجود پرداخت.  

وی در ادامه از نیازمندی‌ها و نارسایی‌های آموزش و پرورش استان از جمله کمبود فضا، تجهیزات، کادر آموزشی و همچنین مشکلات مالی این حوزه گفت و جهت رفع کامل آنها، درخواست ها و پیشنهادهایی ارائه داد.  

استاندار در پایان این دیدار به منظور بررسی شرایط موجود، کمک به حل مشکلات آموزش و پرورش و همچنین شرکت در مراسم کلنگ زنی احداث پروژه دانشگاه فرهنگیان استان از حاج میرزایی برای حضور در استان دعوت کرد.  

وزیر آموزش و پرورش ضمن پذیرش این دعوت، موافقت خود را برای حضور در استان با آزاد شدن شرایط کرونایی اعلام کرد و در رابطه با موارد مطرح شده و درخواستهای استاندار دستوراتی را صادر نمود.

انتهای پیام/127

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب