سرویس: ورزشی کد خبر: 95526 ۱۲:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۳۰

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی مطرح کرد

افتتاح 37 پروژه ورزشی خراسان‌جنوبی در سال جاری/ 73پروژه ورزشی نیمه تمام نیازمند 85 میلیارد تومان اعتبار است

عزیزی گفت: در خراسان جنوبی۷۳ پروژه ورزشی نیمه تمام داریم که اتمام این تعداد پروژه نیازمند ۸۵ میلیارد تومان اعتبار است.

افتتاح 37 پروژه ورزشی خراسان‌جنوبی در سال جاری/ 73پروژه ورزشی نیمه تمام نیازمند 85 میلیارد تومان اعتبار است

به گزارش خبرنگار خاورستان، حسن عزیزی مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی پیش از ظهر امروز در حاشیه مراسم توزیع تجهیزات آموزشی و اداری بین مدارس خراسان‌جنوبی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: طی سفرهای شهرستانی استاندار خراسان‌جنوبی به شهرستان‌های استان یکی از تصمیماتی که اتخاذ شد همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان جهت تجهیز مدارس بود.

وی با بیان اینکه در گام اول هفت خوابگاه شبانه‌روزی خراسان‌جنوبی را تجهیز کردیم، افزود: این تجهیزات شامل امکانات ورزشی از جمله میز تنیس روی میز، پینگ‌پنگ، دارت، شطرنج، توپ، تور و طناب است.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی ارزش ریالی این تجهیزات را ۲۰۰ میلیون ریال اعلام کرد و گفت: این طرح در قالب خانه ورزش مدارس پیگیری می‌شود.

عزیزی بیان کرد: بسیاری از روستاهای خراسان‌جنوبی فضایی تحت عنوان خانه ورزش ندارند که می‌توان با همکاری آموزش و پرورش این فضاها و امکانات را تأمین کرد و تلاش می‌شود در گام دوم ۲۵ خانه ورزش روستایی استان تجهیز شود.

وی خاطرنشان کرد: طرح خانه ورزش مدارس برای اولین بار در کشور در خراسان‌جنوبی اجرایی می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی با بیان این‌که در حال حاضر در استان ۷۳ پروژه ورزشی نیمه تمام داریم، افزود: اتمام این تعداد پروژه نیازمند ۸۵ میلیارد تومان اعتبار است.

عزیزی گفت: برنامه ما برای سال جاری افتتاح ۳۷ پروژه ورزشی با اعتبار ۲۴ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان است و با توجه به این‌که منابع خوبی به مجموعه ورزش و جوانان اختصاص یافته امیدواریم بتوانیم پروژه‌ها را به اتمام برسانیم.

وی از افتتاح ۱۵ پروژه ورزشی استان در سال گذشته خبر داد و اظهار کرد: تا پایان دولت ۵۳ پروژه ورزشی دیگر در خراسان‌جنوبی افتتاح خواهد شد.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی بیان کرد: آمادگی افتتاح ۱۳ پروژه ورزشی در ایام فتح خرمشهر را داریم.

عزیزی عنوان کرد: از چند روز گذشته نیز طرح فاصله گذاری اجتماعی هوشمند در ورزش عملیاتی شده و تعدادی از رشته های ورزشی فردی فعالیت خود را آغاز کردند.

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب