سرویس: اجتماعی کد خبر: 95532 ۱۷:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۳۰

عصر دوشنبه رخ داد؛

تصادف در محور اسدیه - بیرجند/ تلاش ۳ ساعته امدادگران برای نجات راننده

اسعدزاده از وقوع تصادف در محور اسدیه - بیرجند خبر داد و گفت: با تلاش سه ساعته نیروهای امدادی هلال احمر مصدوم حادثه برخورد تریلی با پراید در محور اسدیه به بیرجند نجات یافت.

تصادف در محور اسدیه - بیرجند/ تلاش ۳ ساعته امدادگران برای نجات راننده

به گزارش خاورستان، محمد حمزه اسعدزاده معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از وقوع یک حادثه تصادف در محور اسدیه - بیرجند خبر داد و افزود: این حادثه در ساعت ۱۶:۳۰ دیروز بر اثر برخورد یک دستگاه تریلی با سواری پراید در کیلومتر ۱۷ محور اسدیه به بیرجند رخ داده است.

وی با بیان اینکه بلافاصله بعد از اعلام حادثه، تیم های امدادی هلال احمر به محل  سانحه اعزام شدند، گفت: سه تیم از پایگاه امداد و نجات بین شهری شهید رجایی درمیان و تیم واکنش سریع استان برای عملیات رهاسازی به محل حادثه اعزام شدند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی  در توضیح بیشتر بروز حادثه بیان کرد: بنابر گزارش ها، تریلی بونکر سیمان بعد از برخورد از مسیر خارج و واژگون شده است.

اسعد زاده با بیان اینکه متاسفانه راننده تریلی در درون خودرو گرفتار شده بود، اظهار کرد: با تلاش سه ساعته نیروهای امدادی، راننده با عملیات رهاسازی از این واقعه نجات یافت.

وی خواستار توجه رانندگان به نکات ایمنی راهنمایی و رانندگی شد و افزود: متاسفانه گاهی یک غفلت کوتاه از سوی برخی رانندگان باعث بروز حوادثی دلخراش و غیر قابل جبران می شود.

انتهای پیام/ ۱۳۲

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب