سرویس: اخبار استان کد خبر: 95541 ۱۴:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۳۱

سرپرست فرمانداری شهرستان درمیان:

قیمت‌گذاری زمین در روستاهای درمیان اصلاح شود

بخشی گفت: بحث اصلاح قیمت‌گذاری زمین در روستاهای بزرگ شهرستان درمیان با وجود متقاضیان زیاد مسئله مهمی است که باید مورد توجه باشد.

قیمت‌گذاری زمین در روستاهای درمیان اصلاح شود

به گزارش خبرنگار خاورستان، علی اصغر آسمانی مقدم مدیرکل بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان خراسان جنوبی با حسینعلی بخشی سرپرست فرمانداری شهرستان درمیان دیدار و گفت‌وگو کرد.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان‌جنوبی در این دیدار اظهار کرد: پیرو دستور استاندار خراسان‌جنوبی مقرر شد موضوع احداث مسکن محرومان تا اول خرداد به پایان برسد.

وی با بیان این‌که اغلب واحدها در مراحل پایانی است، افزود: متقاضیان می‌توانستند در طرح مسکن محرومان از مزایای کمک بلاعوض ۲۵ میلیون تومانی بهره‌مند شوند.

آسمانی مقدم اظهار کرد: با توجه به پایان زمان اعلام شده و تمدید پس از چند مرحله، واحدهایی که پیشرفت فیزیکی آنان مطلوب است در آخرین تمدید زمانی که اعلام خواهد شد می‌توانند تمام مبلغ را دریافت کنند و مبلغ بلاعوض افراد بازمانده با سایر افراد در حال ساخت مسکن مقاوم روستایی که از تسهیلات بنیاد استفاده می کنند جابجا می شود.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان‌جنوبی افزود: برای تامین مسکن متقاضیان در سراسر استان سعی داریم با رعایت دستورالعمل ها و قوانین به روش‌های مختلف نیاز متقاضیان دریافت زمین جهت احداث منزل مسکونی را بر طرف کنیم تا دغدغه‌های مردم در این زمینه به حداقل برسد.

حسینعلی بخشی سرپرست فرمانداری درمیان نیز در این دیدار اولویت کاری بنیاد مسکن را تهیه و تصویب طرح‌های هادی روستایی، بازنگری و توسعه زیرساخت‌های مرتبط دانست.

وی موضوع ضرورت اصلاح قیمت‌گذاری زمین در روستاهای بزرگ با وجود متقاضیان زیاد را بسیار مهم برشمرد و گفت: با وجود تحریم های ظالمانه کشور توسط دشمنان، کمبود اعتبار و رقم محدود تخصیص اعتبارات خدمات رسانی در شهرها  و روستاها بدون مشارکت مردم بهبود نخواهد یافت و مشارکت بیش از پیش مردمی در اجرای پروژه هایی مثل پروژه های بنیادمسکن بسیار ضروری است.

سرپرست فرمانداری درمیان خاطر نشان کرد: وظیفه همه مسئولین بعنوان سربازان نظام مقدّس جمهوری اسلامی ایران ارائه خدمت بی منت و شبانه روزی به مردم عزیز است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان‌جنوبی از روند احداث مسکن محرومین در روستای اشک بازدید کرد.

انتهای پیام/127

اخبار مرتبط

بی‌عملی وعده‌های مسئولان صدای اهالی روستای مرزی خراسان جنوبی را درآورد/ کمبود آب آشامیدنی سالم و عدم‌واگذاری زمین برای مسکن و کشاورزی

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب