سرویس: سیاسی کد خبر: 95551 ۱۱:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۱

قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:

روز قدس باعث شناخت انقلاب اسلامی در سطح جهان شد/ با بصیرت حرکت عظیم قدس سلیمانی را در فضای مجازی رقم می‌زنیم

حجت الاسلام نوفرستی گفت: انقلاب اسلامی در سطح جهان با حمایت از جریان فلسطین توانست دستاوردهای والای خود را گسترش دهد و جریان روز قدس باعث شناخت هرچه بیشتر انقلاب اسلامی در سطح جهان شده است.

روز قدس باعث شناخت انقلاب اسلامی در سطح جهان شد/ با بصیرت حرکت عظیم قدس سلیمانی را در فضای مجازی رقم می‌زنیم

به گزارش خاورستان، حجت الاسلام و المسلمین غلامحسین نوفرستی امام جمعه موقت بیرجند و قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در همایش مجازی “قدس قاسم”، گفت: فلسطین نماد مقاومت است و گستردگی جبهه مقاومت در سطح جهان از برکات نامگذاری روز قدس به شمار می‌رود.

وی با اشاره به نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس، افزود: امام خمینی (ره) با هدف ایجاد و حفظ وحدت میان مسلمانان جهان این روز را به عنوان روز قدس و دفاع از ملت مظلوم فلسطین نامگذاری کردند تا ملت‌های اسلام برای مقابله با استکبار جهانی و ایادی کفر متحد شوند.

امام جمعه موقت بیرجند بیان کرد: وحدت امت اسلام برای مقابله با رژیم صهیونیستی از برکات نامگذاری روز قدس توسط امام راحل است.

حجت الاسلام نوفرستی عنوان کرد: اگر امروز مسلمانان در عراق و سوریه به برکت فریاد بلند حاج قاسم علیه داعش پیروز شدند یا در لبنان، مسلمانان علیه غده سرطانی یعنی رژیم صهیونیستی پیروز شدند به برکت نامگذاری روز قدس و اندیشه والای امام خمینی (ره) است.

قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی عنوان کرد: جریان روز قدس هویت برخی کشورهای عربی منطقه را که دایه‌دار حمایت از فلسطین بودند اما به صورت پنهانی با رژیم صهیونیستی همکاری داشتند، آشکار کرد.

وی اظهار کرد: حتی داخل کشور نیز برخی از کسانی که سال‌های گذشته در برخی فتنه‌ها اگرچه از لحاظ ظاهر همراهی می‌کردند اما جریان روز قدس پرده نفاق را کنار زد و هویت آنان را نیز آشکار کرد.

امام جمعه موقت بیرجند با بیان این‌که جریان مقاومت و روز قدس توانست خون را در رگ‌های امت اسلامی به جوش آورد و بسیاری از مقاومت‌ها و شهادت‌ها رقم خورد، تصریح کرد: شهادت سردار سلیمانی و ابوالمهدی المهندس و شهدای جبهه مقاومت نیز زمینه ای برای ایجاد حرکتی در نسل جوان برای دفاع از مظلومان خواهد شد.

جریان روز قدس باعث شناخت انقلاب اسلامی در سطح جهان شده است

حجت الاسلام نوفرستی افزود: انقلاب اسلامی در سطح جهان با حمایت از جریان فلسطین توانست دستاوردهای والای خود را گسترش دهد و جریان روز قدس باعث شناخت هرچه بیشتر انقلاب اسلامی در سطح جهان شده است.

وی با بیان این‌که به برکت روز قدس عظمت و مقاومت‌های ملت‌های مسلمانان در برابر استکبار به رخ جهانیان کشیده می‌شود، عنوان کرد: امروز جریان پیچیده استکبار جهانی و رژیم صهونیستی در برابر ملت مسلمان و جبهه مقاومت کم آوردند و هر روز شکست آنان محتمل‌تر می‌شود.  

روز قدس توطئه فراموشی جریان فلسطین را خنثی کرد

امام جمعه موقت بیرجند عنوان کرد: افراد زیادی تلاش می‌کنند جریان فلسطین به فراموشی سپرده شود که روز قدس توطئه فراموشی جریان فلسطین را نیز خنثی کرد.

قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان این‌که با شیوع ویروس کرونا در سطح جهان، استکبار جهانی امیدوار بود جریان فلسطین به فراموشی سپرده شود، تصریح کرد: امسال ملت ایران اسلامی در فضای حقیقی و مجازی به شکل‌های مختلف از ملت مظلوم فلسطین حمایت خود را اعلام خواهد کرد.

وی گفت: روز قدس امسال تمام جهان منتظر فرمایشات مقام معظم رهبری به عنوان پرچمدار جهان اسلام در مبارزه با رژیم صهیونیستی هستند و مبارزه با صهیونیسم همیشه و با شکل‌های مختلف و جدید و با حرکت‌های زیبای جوانان انقلابی ادامه دارد.

حجت الاسلام نوفرستی با تاکید بر این‌که جریان معامله قرن طرحی غربی، عبری و عربی است، عنوان کرد: این طرح با حمایت ملت‌های مسلمان از مردم مظلوم فلسطین به شکست خواهد انجامید و بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر این‌که رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده را نخواهد دید، تعبیر خواهد شد.

با بصیرت حرکت عظیم قدس سلیمانی را در فضای مجازی رقم خواهیم زد

امام جمعه موقت بیرجند افزود: قطعا با همراهی و شور همراه با بصیرت شاهد یک حرکت عظیم در فضای مجازی به عنوان قدس سلیمانی عزیز یا قدس حاج قاسم خواهیم بود چرا که آزادسازی سرزمین قدس خون بهای سردار شهید سلیمانی و شهدای جبهه مقاومت است.

خون شهدای مقاومت روح تازه‌ای در نهضت مقاومت دمیده است

وی اظهار کرد: خون شهیدان عزیز ما حاج قاسم سلیمانی، ابوالمهدی المهندس و شهدای جبهه مقاومت روح تازه‌ای را در نهضت مقاومت دمیده است که باید امسال پررنگ‌تر و باشکوه‌تر همراهی خود را با مردم مظلوم فلسطین به نمایش بگذاریم چرا که این همراهی امیدی برای این مردم مظلوم است.

حجت الاسلام نوفرستی بیان کرد: فرهنگ مقاومت روز به روز در سطح جهان در حال گسترش است و انسجام بزرگی در امت اسلامی برای نابودی دشمنان اسلام به وجود آمده که زمینه‌ساز حکومت جهانی حضرت مهدی موعود (عج) خواهد بود.

قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با اشاره به این‌که استکبار جهانی بعد از جنگ جهانی دوم و با شکل‌گیری سازمان ملل متحد به صورت رسمی موجودیت رژیم صهیونیستی را در منطقه به امضا رساند، گفت: متاسفانه بسیاری از کشورهای عربی نیز با عدم مقاومت و ایستادگی در این توطئه نقش داشتند.

وی بیان کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی، ایران اسلامی تنها کشوری بود که پرچمش را در حمایت از فلسطین به اهتزار درآورد و در ۴۱ سال عمر انقلاب همواره مدافع مردم مظلوم فلسطین بوده‌ایم.

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب