سرویس: اجتماعی کد خبر: 95555 ۱۳:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۱

رئیس اداره امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی خبر داد

برگزاری 4 محفل قرآنی در بیمارستان‌های خط مقدم مبارزه با کرونا

حجت الاسلام عباسی گفت: در خراسان‌جنوبی برای پاسداشت فداکاری‌های جامعه قرآنی چهار محفل قرآنی در چهار بیمارستان خط مقدم مبارزه با بیماری کرونا در شهرهای بیرجند، قاین، فردوس و طبس برگزار می‌شود.

برگزاری 4 محفل قرآنی در بیمارستان‌های خط مقدم مبارزه با کرونا

به گزارش خبرنگار خاورستان، حجت‌الاسلام مهدی عباسی، رئیس اداره امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: یکی از برنامه‌های ویژه اوقاف در ماه رمضان برگزاری محافل انس با قرآن کریم است.

وی افزود: امسال با توجه به شیوع کرونا و شرایط خاصی که بر جامعه حاکم شد، محافل انس با قرآن تحت الشعاع قرار گرفت و متاسفانه نتوانستیم محافل را آن گونه که باید برگزار کنیم.

رئیس اداره امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی بیان کرد: باتوجه به اینکه مبارزان خط مقدم مبارزه با این ویروس جامعه پزشکی و درمانی هستند، به دلیل تجدید و تقویت روحیه کادر درمانی و بهداشتی مقرر شد تا محافل انس با قرآن در بیمارستان‌های خط مقدم مبارزه با بیماری کرونا برگزار شود.

عباسی اظهار کرد: در این محافل، ضمن قرائت قرآن، یادی از رشادت‌های جامعه درمانی می‌شود که با فداکاری‌های خود در حال کنترل این بیماری هستند.

وی افزود: در استان برای پاسداشت فداکاری‌های جامعه قرآنی قرار است چهار محفل قرآنی در چهار بیمارستان خط مقدم مبارزه با بیماری کرونا برگزار شود.

رئیس اداره امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی با بیان اینکه این محفل شب گذشته در بیمارستان ولی عصر(عج) بیرجند برگزار شد، تصریح کرد: بیمارستان‌های قاین، فردوس و طبس نیز میزبان این محافل در روزهای آینده خواهند بود.

عباسی یادآور شد: امیدواریم بتوانیم با برگزاری این محافل باعث تجدید روحیه و تجدید قوای کادر درمانی شویم.

انتهای پیام/ ۱۳۲

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب