سرویس: اجتماعی کد خبر: 95571 ۲۳:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۲

رئیس جمعیت هلال احمر درمیان خبر داد

بهره مندی ۷۰ نفر در روستای " جاجنگ" درمیان از خدمات تیم سلامت هلال احمر

مرادی گفت: ۷۰ نفر در روستای جاجنگ درمیان از خدمات بهداشتی، آموزشی و درمانی تیم سلامت هلال احمر بهره‌مند شدند.

بهره مندی ۷۰ نفر در روستای " جاجنگ" درمیان از خدمات تیم سلامت هلال احمر

به گزارش خاورستان، جواد مرادی رئیس جمعیت هلال احمر درمیان، سلامت را از موضوعات اساسی حوزه بهداشت دانست و افزود: حمایت های بهداشتی از افراد آسیب دیده می تواند خلل های موجود در روستاها را مهار کند.

وی از اعزام کاروان های سلامت به نقاط محروم شهرستان خبر داد و افزود: این کاروان ها در ایام مختلف سال به منظور ارائه خدمات درمانی رایگان و داوطلبانه به محرومان به این مناطق اعزام می شوند.

رئیس جمعیت هلال احمر درمیان ادامه داد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و با هدف آگاه سازی روستاییان و ارائه خدمات درمانی، تیم سلامت هلال احمر به روستای دوردست و محروم " جاجنگ" اعزام شد.

مرادی آموزش راه های پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا و سایر بیماری های واگیر را یکی از برنامه های مهم این کاروان دانست و گفت: همچنین ۷۰ نفر از روستاییان خدمات مختلف این تیم را دریافت کردند.

وی از توزیع ۶۰ بسته بهداشتی بین روستاییان خبر داد و افزود: به همت داوطبان، تمام اماکن عمومی، پارک ها، حسنیه و منازل افراد آسیب دیده ضد عفونی شد.

وی خواستار رعایت نکات بهداشتی از سوی مردم‌ برای پیشگیری از انواع بیماری ها شد و گفت: ایجاد فضایی سالم بدون همکاری مردم امکان پذیر نیست بنابراین شهروندان می توانند اهرمی بازدارننده در شیوع بیماری ها باشند.

انتهای پیام/ ۱۳۲

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب