سرویس: اقتصادی کد خبر: 95574 ۰۹:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۳

پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی نوشت؛

نمایندگان و منتخبان مردم در مجلس شورای اسلامی با استاندار خراسان جنوبی دیدار کردند

نمایندگان مردم خراسان جنوبی در مجلس دهم و منتخبان مردم در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با استاندار خراسان جنوبی دیدار و گفت و گو کردند.

نمایندگان و منتخبان مردم در مجلس شورای اسلامی با استاندار خراسان جنوبی دیدار کردند

به گزارش خاورستان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی، نمایندگان مردم خراسان جنوبی در مجلس دهم و منتخبان مردم در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شامگاه جمعه با استاندار خراسان جنوبی دیدار و گفت و گو کردند. این نشست با هدف تبادل نظر بین نمایندگان و استاندار خراسان جنوبی برگزار شد.

نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، همراهی، همدلی و همگرایی را از جمله بزرگترین ویژگی‌های نمایندگان به ویژه در دوره ۱۸ ماهه حضور معتمدیان در استان عنوان کردند.

آنان با اشاره به این که خوشبختانه فاصله‌ای بین نمایندگان و مدیران ارشد استان وجود ندارد خاطرنشان کردند: در شرایط اقتصادی کشور اقدامات چشمگیری در استان صورت گرفته که قابل تحسین است.  

تقدیر از برگزاری انتخابات سالم و تشکر از اقدامات توسعه‌ای صورت گرفته از سوی استاندار در استان و همچنین تشریح اقدامات انجام شده در دوره حضور نمایندگان استان در مجلس دهم از دیگر موارد مطرح شده در این نشست بود.  

نمایندگان استان همچنین خواستار پیگیری اقدامات با نگاه همگرایی و انسجام تا حصول نتیجه شدند.  

استاندار خراسان جنوبی نیز در این دیدار بر همدلی و همگرایی نمایندگان تاکید کرد و گفت: استفاده از تجربیات و ظرفیت نمایندگان سابق می‌تواند در رفع مشکلات استان موثر باشد.  

معتمدیان همدلی و همزبانی مدیران دستگاه‌های اجرایی و نمایندگان را شرط لازم برای پیشرفت و توسعه استان عنوان کرد.

انتهای پیام/4

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب