سرویس: اجتماعی کد خبر: 95595 ۰۰:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۴

رئیس اداره کالا اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی خبر داد

آغاز نوسازی ناوگان حمل و نقل جاده‌ای برون شهری خراسان جنوبی/ مجوز واردات کامیونهای زیر سه سال ساخت صادر می‌شود

حیدری گفت: نوسازی ناوگان حمل و نقل جاده‌ای برون شهری و صدور مجوز واردات کامیونهای زیر سه سال ساخت در خردادماه سال جاری انجام می شود.

آغاز نوسازی ناوگان  حمل و نقل  جاده‌ای برون شهری خراسان جنوبی/ مجوز واردات کامیونهای زیر سه سال ساخت صادر می‌شود

به گزارش خاورستان، هادی حیدری، رئیس اداره کالا اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی از نوسازی ناوگان حمل و نقل  جاده‌ای برون شهری  و صدور مجوز واردات کامیونهای زیر سه سال ساخت در خردادماه سال جاری خبر داد و گفت: سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در راستای فعالیتهای متنوع خود در جهت نوسازی ناوگان باری کشور و استفاده از کلیه ظرفیتهای قانونی مندرج در قوانین احکام دائمی توسعه در نظر دارد به منظور تسریع در انجام روند نوسازی و بر اساس ماده 30 قانون احکام دائمی برنامه کشور از تاریخ 03/03/99 از متقاضیان ورود خودروهای باری سنگین تا سه سال ساخت در آدرس اینترنتی خود (www.rmto.ir ) بخش نوسازی و توسعه ناوگان ثبت نام به عمل آورد.

وی افزود: واردات هر یک دستگاه کامیون منوط به اسقاط حداقل یک دستگاه کامیون که از زمان ساخت آن بیش از 25 سال گذشته باشد و ظرفیت آن می تواند حداکثر 3 تن کمتر از ظرفیت کامیون وارداتی باشد. در این مرحله ظرفیت کامیون اسقاطی مندرج در کارت مشخصات وسیله نقلیه حداقل 15 تن است.

حیدری در ادامه بیان کرد: کامیون مورد اسقاط باید فعال در بخش حمل و نقل عمومی  ودارای معاینه فنی معتبر در زمان اسقاط باشد و به ازای اسقاط کامیون  پس از تایید سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، سود بازرگانی کامیون وارداتی 25 درصد توسط گمرک جمهوری اسلامی ایران کاهش می یابد.

انتهای پیام/ 132

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب