سرویس: اجتماعی کد خبر: 95597 ۰۰:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۴

سرپرست جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی:

گامی دیگر برای شکست کرونا ویروس/ واریز کفاره به کارت بانکی نیازمندان

رضایی گفت: در راستای جلوگیری از شیوع کرونا امکان واریز مبلغ کفاره به کارت بانکی سرپرست خانوارهای نیازمند برای خرید نان فراهم شد.

گامی دیگر برای شکست کرونا ویروس/ واریز کفاره به کارت بانکی نیازمندان

به گزارش خاورستان، محمد رضا رضایی سرپرست جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی از اجرای طرح جمع آوری کفاره روزه در خراسان جنوبی همزمان با سراسر کشور خبر داد و افزود: این طرح در راستای کمک به نیازمندان در تامین قوت غالب، توسط هلال‌احمر و با هماهنگی وزارت رفاه اجرایی می شود.  

وی بیان کرد: با توجه به نظر اغلب مراجع که کفاره روزه باید تبدیل به قوت غالب یا همان نان شده و در اختیار نیازمندان قرار گیرد، زیرساخت لازم فراهم شده تا مبلغ جمع آوری شده برای خرید نان هزینه شود.

سرپرست جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی با بیان اینکه مبالغ جمع آوری شده براساس اطلاعات سایت refahi.ir به حساب سرپرست خانوارهایی که یارانه دریافت می کنند و در ماه‌های گذشته کمترین میزان گردش مالی را داشته اند واریز می شود، گفت: سرپرست خانوارهای نیازمند می توانند مبلغ واریزی به کارتشان را تنها برای تهیه نان و از طریق دستگاه پوز نانوایی ها هزینه کنند.

رضایی با اشاره به تاکید پیشوایان دین برای حفظ شان و کرامت افراد نیازمند، اظهار کرد: با اجرای این طرح علاوه بر اینکه شان و کرامت نیازمندان حفظ می شود، موضوع تامین قوت غالب بر اساس نظر مراجع هم رعایت می شود.

وی با بیان اینکه علاقه مندان برای شرکت در این طرح می‌توانند از طریق کد دستوری #112* اقدام کنند، گفت: همچنین افراد می‌توانند با واریز مبلغ کفاره به شماره کارت 6104337999999996 یاری گر محرومان و نیازمندان باشند.

انتهای پیام/ 132

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب