سرویس: اخبار استان کد خبر: 95655 ۱۴:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۸

رئیس سازمان جمعیت جوانان هلال احمر:

همکاری و هم‌افزایی دستگاه‌ها برای رسیدگی به حوادث تمرین شود

گل فشان گفت: عدم هماهنگی بین دستگاه ها یکی از مشکلات موجود در بحران بوده که می‌طلبد در زمان آرامش تمرین شود.

همکاری و هم‌افزایی دستگاه‌ها برای رسیدگی به حوادث تمرین شود

به گزارش خبرنگار خاورستان، محمد گل فشان رئیس سازمان جمعیت جوانان هلال احمر پیش از ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی اظهار کرد: جمعیت هلال احمر دارای وظایف متعددی بوده که برای انجام این رسالت ها نیازمند همکاری جوانان است.

وی با اشاره به خدمات شایسته جمعیت های هلال احمر در استان‌های مختلف، افزود: جمعیت هلال احمر ایران جزو سه کشور برتر در صلیب سرخ جهانی است.

رئیس سازمان جمعیت جوانان هلال احمر بیان کرد: جوانان امدادگر علاوه بر ارائه خدمت به حوادث جاده‌ای، حق الزحمه شان را در راه خدمت به بیماران کرونایی می‌دهند که این امر نشان از روح بلند و ایثارگر آن‌ها دارد.

گل فشان با اشاره به توجه رهبری به جوانان در بیانیه گام دوم انقلاب اظهار کرد: امید است بتوانیم با هم افزایی و همکاری هر چه بیشتر، خواسته ها و مشکلات این قشر را پیگیری کنیم.  

وی اظهار کرد: عدم هماهنگی بین دستگاه‌ها یکی از مشکلات موجود در بحران بوده که می طلبد در زمان آرامش تمرین شود.  

حجت الاسلام علی محمد درویشی، نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی هم در این جلسه با اشاره به آیاتی از قرآن بیان کرد: نجات جان انسان ها و خدمت به خلق از اجر و ثواب اخروی برخوردار بوده که این امر در جمعیت هلال احمر تبلور دارد.

وی با بیان این‌که خراسان‌جنوبی هیچ سازه‌ای برای امداد و نجات و اردوگاه فرهنگی و ورزشی ندارد، گفت: امکانات و هویت دادن به جوانان و داوطلبان مهم ترین دغدغه این قشر است.

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی خواستار توجه ویژه به استان در زمینه پشتیبانی، پایگاه ها و ساختمان های ناتمام هلال احمر استان شد، گفت: همچنین خواستاریم رفع مشکلات جوانان و داوطلبان مورد توجه ویژه قرار گیرد.

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب