سرویس: ورزشی کد خبر: 95842 ۱۹:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۲

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی:

کمیته فرهنگی در هیئت های ورزشی خراسان جنوبی فعال می شود

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی بابیان ترویج مکتب فرهنگی و جهادی شهید سلیمانی به عنوان یک اولویت دنبال می شود، گفت: در این راستا کمیته فرهنگی در هیئت های ورزشی استان فعال می شود.

کمیته فرهنگی در هیئت های ورزشی خراسان جنوبی فعال می شود

به گزارش خاورستان، حسن عزیزی پیش از ظهر پنج شنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب بیان کرد: در این بیانیه به معنویت و تهذیب نفس توجه نشده و نتوانسته ایم منویات رهبر فرزانه انقلاب در حوزه ورزش و جوانان را تجلی بخشیم.

وی ادامه داد: امید است بتوانیم با فعال سازی کمیته‌های فرهنگی در بدنه هیئت‌های ورزشی استان، در زمینه عمل به منویات رهبری گام برداریم.

عزیزی با بیان اینکه ترویج مکتب فرهنگی و جهادی شهید حاج قاسم سلیمانی در توسعه فرهنگی دنبال می‌شود، افزود: ورزشکاران سرمایه‌های بزرگ استانی بوده که باید حفظ شوند.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی با اشاره به برنامه‌های این اداره کل بیان کرد: در سال جاری دفاتر بسیج ورزشکاران در تمام شهرستان‌ها راه اندازی می‌شود.

وی ادامه داد: تقویت هیئت‌های زورخانه ای و کشتی پهلوانی، تقویت بدنه هیئت‌های ورزشی با بسیج ورزشکاران و برگزاری شوراهای امر به معروف و نهی از منکر از دیگر برنامه‌های سال جاری است.

عزیزی بیان کرد: در دهه فجر سال گذشته بیش از ۱۳ پروژه ورزشی در استان به بهره برداری رسید که از این تعداد ۱۱ پروژه به یاد شهید حاج قاسم سلیمانی نامگذاری شد.

انتهای پیام/4

مهر

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب