سرویس: اقتصادی کد خبر: 95939 ۱۶:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۳۱

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان‌جنوبی خبر داد

واریز عواید حاصل از فروش سوخت به حساب مرز نشینان خراسان‌جنوبی

عابدی گفت: امروز مبلغ مربوط به عواید حاصل از فروش سوخت به حساب مرز نشینان خراسان جنوبی واریز شد.

واریز عواید حاصل از فروش سوخت به حساب مرز نشینان خراسان‌جنوبی

به گزارش خاورستان، به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان‌جنوبی مشیرالحق عابدی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان‌جنوبی از  واریز عواید حاصل از فروش سوخت به حساب مرز نشینان خراسان‌جنوبی خبر داد.

وی افزود: مبلغ پرداختی ۷۱۴ هزارتومان و برابر دفعات قبلی است که امروز  شنبه ۳۱ خرداد ماه به حساب منتفعین از طرح واریز شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان‌جنوبی بیان کرد: از ابتدای سال تاکنون هیچ مبلغی در خصوص  عواید حاصل از فروش سوخت به حساب مرزنشینان کشور و خراسان جنوبی واریز نشده است.

عابدی عنوان کرد: حسب دستور شخص استاندار مبنی بر پرداخت این مبلغ، سهمیه خانوارهای ساکن در نوار مرزی استان از محل عایدات حاصل از فروش سوخت، به حساب مرزنشینان خراسان جنوبی واریز شد.

وی اظهار کرد: سهمیه مرزنشینان استان از عواید حاصل از فروش سوخت در سال های قبل از سال ۹۸، رقمی در حد ۵۰ هزار تومان بود و به افرادی تعلق می‌گرفت که در شعاع ۲۵ کیلومتری مرز سکونت داشتند اما با پیگیری‌های استاندار ضمن این‌که شعاع برخورداری مناطق به ۵۰ کیلومتر رسید، سهمیه خانوارها نیز از عواید حاصل از فروش سوخت  به رقم ۷۱۴ هزار تومان افزایش یافت.

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب