سرویس: اخبار استان کد خبر: 95999 ۱۱:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۵

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان‌جنوبی تاکید کرد

تسریع در اجرایی شدن سند توسعه شهرستان درمیان

میرجعفریان گفت: اجرایی شدن سند توسعه شهرستان درمیان تسریع شود.

تسریع در اجرایی شدن سند توسعه شهرستان درمیان

به گزارش خاورستان، به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی سید کمال الدین میرجعفریان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی در جلسه بررسی پروژه‌های سند توسعه شهرستان درمیان بر تسریع در اجرایی شدن سند توسعه شهرستان درمیان تاکید کرد.

وی افزود: همه دستگاه‌های اجرایی موظفند با تمام توان تا  اجرایی شدن این سند تلاش کنند تا شاهد ارتقای شاخص های توسعه در شهرستان درمیان باشیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی بیان کرد: این سند در راستای محرومیت زدایی شهرستان درمیان تدوین شده است که تا کنون بیش از ۶ ماه زمان برده و جلسات متعدد میدانی و مدیریتی برای شکل گیری آن برگزار شده است.

میرجعفریان کرد: پس از جمع‌بندی کارشناسی با مدیران و اشخاصی که بر منطقه اشراف دارند، شاخص‌ها را در دو گروه زیربنایی عمرانی و اقتصادی احصاء کردیم و فاصله نیازمندی‌ها با میانگین شاخص‌های استانی و کشوری مورد ارزیابی قرار گرفت.

وی اظهار کرد: پروژه‌ها تبدیل به تکلیف برای دستگاه اجرایی مربوطه شده و تعهدات دستگاه اجرایی و دستگاه معین مشخص شده است.

وی گفت: نقشه راه روشن است و باید تمام توان خود را برای اجرا بگذاریم تا هرچه زودتر اقدامات برای مردم شریف منطقه درمیان ملموس شود.

طرح های متعددی از جمله توسعه ایستگاه‌های دیجیتال، احداث سالن‌های ورزشی، زمین‌های چمن، پایگاه اورژانس جاده‌ای، آزمایشگاه، ساختمان سی‌تی‌اسکن، کتابخانه عمومی، مجتمع آموزشی - فرهنگی و... در سند توسعه شهرستان درمیان در نظر گرفته شده است که به تفصیل مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب