سرویس: اجتماعی کد خبر: 96069 ۱۳:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰

پیشنهاد مسئول بسیج رسانه خراسان جنوبی به رسانه‌ها؛

تصاویر مسئولان بدون ماسک در رسانه‌ها منتشر نشود

رضائی گفت: در عمل به مطالبه جدی مقام معظم رهبری برای استفاده از ماسک توسط مسئولان در جلسات مختلف، رسانه‌ها برای جلوگیری از فرهنگ‌سازی غلط این‌گونه مسئولان که بدون ماسک هستند، از انتشار تصاویر آن‌ها در رسانه‌ها خودداری کنند.

تصاویر مسئولان بدون ماسک در رسانه‌ها منتشر نشود

به گزارش خبرنگار خاورستان، سجاد رضائی مسئول بسیج رسانه خراسان جنوبی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران گفت: مقام معظم رهبری در دیدار تصویری اخیر خود با مسئولان قضائی کشور نسبت به موج دوم کرونا که باعث به وجود آمدن مشکلات فراوانی برای کادر درمانی کشور و تبعات بعدی آن در حوزه اقتصاد شده است، تذکر جدی دادند.

وی افزود: مقام معظم رهبری نسبت به فرهنگ‌سازی غلط توسط برخی مسئولان که بدون ماسک در برنامه‌های مختلف حضور دارند توصیه فرمودند.

مسئول بسیج رسانه خراسان جنوبی گفت: علی‌رغم تذکر مقام معظم رهبری و توصیه‌های مسئولان مختلف در این‌باره، با توجه به فرهنگ‌سازی نادرستی که عدم‌استفاده از ماسک توسط مسئولان ایجاد می‌کند، به مدیرکل صداوسیما و مسئولان رسانه‌های استانی پیشنهاد می‌کنیم در صورت عدم‌استفاده از ماسک توسط مسئولان، به منظور عدم‌اشاعه این رفتار نادرست در بین مردم به خصوص جوانان، تصاویر این مسئولان منتشر نشود یا حتی به صورت شطرنجی نمایش داده شود.

رضائی متذکر شد: شاید مسئولان نسبت به تبعات رفتار نادرست خود، ناآگاه باشند اما رسانه‌ها نسبت به اشاعه هنجارهای نامطلوب متعهد هستند.

انتهای پیام/4

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب