سرویس: اقتصادی کد خبر: 96071 ۱۳:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰

معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صمت خراسان جنوبی

بیش از 176 میلیون ریال پرونده قاچاق کالا در خراسان جنوبی تشکیل شد

تهوری گفت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون 12 پرونده قاچاق کالا از سوی بازرسان این سازمان به ارزش 176 میلیون و 667 هزار ریال در خراسان جنوبی تشکیل شد.

بیش از 176 میلیون ریال پرونده قاچاق کالا در خراسان جنوبی تشکیل شد

به گزارش خبرنگار خاورستان، علی تهوری معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران، گفت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون 12 پرونده قاچاق کالا از سوی بازرسان این سازمان به ارزش 176 میلیون و 667 هزار ریال در خراسان جنوبی تشکیل شد.

وی افزود: در این راستا یک هزار و 250 مورد بازرسی از واحدهای صنفی هدف در حوزه قاچاق کالا به صورت مستقل و در قالب گشت مشترک با سایر دستگاه های نظارتی صورت گرفته است.

معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی بیان کرد: بیشترین کشفیات حوزه قاچاق کالا را در بخش لوازم آرایشی و بهداشتی و خوار و بار بوده است.

تهوری عنوان کرد: اقدامات خوبی در سطح عرضه در زمینه مقابله با کالای قاچاق در استان صورت گرفته و امیدواریم در سالی که با عنوان جهش تولید نام گذاری شده بتوانیم گام بلندی در راستای ریشه کن کردن قاچاق کالا و ارز برداریم.

وی خاطر نشان کرد: در سال گذشته نیز ۷ هزار و 580 مورد بازرسی مستقل و طی گشت مشترک در حوزه قاچاق کالا انجام شد که نتیجه آن تشکیل 113 پرونده تخلف به ارزش 5 میلیارد و 284 میلیون و 318 هزار ریال بوده است.

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب