سرویس: اجتماعی کد خبر: 96079 ۰۵:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

شواهد حاکی از موفقیت مجلس یازدهم است

آیت‌الله عبادی با بیان اینکه قرائن و شواهد حاکیست که مجلس یازدهم و نمایندگان آن موفق خواهند بود، گفت: برای مردمی که با صبر مشکلات را تحمل کردند آینده روشنی در پیش است.

شواهد حاکی از موفقیت مجلس یازدهم است

به گزارش خبرنگار خاورستان، آیت‌الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی روز گذشته در دیدار نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، با تبریک دهه کرامت، اظهار کرد: اگر طمع در همه جا بد است اما طمع از فیض الهی بد نیست.

وی با اشاره به اینکه بشر هیچگاه نمی تواند برای فردا و فرداها وعده دهد، افزود: هیچگاه نباید به خودمان متکی باشیم بلکه باید اتکای ما به خداوند و بر اساس فیض الهی باشد و شرایط و استعدادهایی که خداوند به عنوان نعمت به ما داده است را غنیمت شمرده و از این فرصت ها بهره ببریم. 

نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه قرائن و شواهد حاکیست که مجلس یازدهم و نمایندگان آن موفق خواهند بود، گفت: برای مردمی که با صبر مشکلات را تحمل کردند آینده روشنی در پیش است. البته این تغییر کلی در سطح بین الملل ایجاد شده تا برسد به منطقه، ایران و استان.

آیت‌الله عبادی اظهارکرد: شواهد بر این است که خداوند می خواهد  برای جامعه بشری فیض جدیدی ایجاد کند، چون بشر مضطر شده است و خداوند می خواهد بشر مضطر را نجات دهد.

وی بیان کرد: بلوک شرق با آن همه جنگ و کشته، بلوک غرب با آن همه ادعا و مظلومین جهان هم که منحصر به یک کشور نیستند و به هر جایی که نگاه کنید، استکبار و عوامل آنها، همفکران و هم کیشان آنها انحصار ایجاد کرده اند و راهی هم که بتواند آنها را نجات دهد چیزی جز اسلام نیست، چرا که مسلمانان ما عیب دارند ولی اسلام که عیب ندارد.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی تاکید کرد: تغییراتی هم که از نظر مواضع در کشور انجام شده، بسیار مناسب است. قوه قضائیه هم با کنار گذاشتن ملاحظات مایه امید مردم شده است. از طرف دیگر هم نوع انتخابات برای مردم و مجلس امید جدیدی شده که گویا تحقق آن یک امر غیبی بود. بطوری که از ماه‌ها قبل شرایط جهان و ایران تغییر کرد تا رأی‌های مردم هم تغییر پیدا کند و انتخابات مجلس به خوبی و آرام انجام شود.

آیت‌الله عبادی گفت: در چند جلسه‌ای که مجلس تاکنون داشته است، مواضعش همگام با خواسته‌های مردم و رهبر معظم انقلاب بوده است و رئیس مجلس نیز در خصوص مسائل در اولویت، مواضع خوبی گرفته است.

وی با بیان اینکه ما هم سعی می کنیم از طریق مجمع نمایندگان استان به موارد و مسائلی که مربوط به مجلس است؛ ورود پیدا کنیم و در این مسیر شما را تنها نگذاریم، اظهارکرد: اگر از مردم هم کار و کمکی خواسته شود دریغ نمی کنند، اما باید با مردم درست رفتار کرد و وعده بی‌جا نداد.

نماینده ولی فقیه در استان افزود: باید در چهارچوب مسئولیت مردم را توجیه کرد و مردم هم اگر بدانند و توجیه شوند که حد اختیارات هر کس چقدر است، توقعات به جایی خواهند داشت.

آیت‌الله عبادی ادامه داد: شرایط مجلس و قوه قضائیه امیدوار کننده است و ان‌شاءالله با همدلی و همکاری، اولویت اول؛ حل مشکلات مردم باشد که این مشکلات تنها معیشت مردم نیست بلکه شامل همه امور سیاسی و اجتماعی و فرهنگی هم می شود.

وی تاکید کرد: انتخاب مردم برای مجلس یازدهم خیلی مایه خرسندی است و ما هم چه از طریق دفتر و چه بحث های خصوصی، آمادگی داریم تا مسائل و مشکلات استان را با نمایندگان مطرح کنیم.

انتهای پیام/7

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب