سرویس: اجتماعی کد خبر: 96121 ۱۰:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان جنوبی خبر داد

توسعه مهارت‌های دانش‌آموزان در بستر فضای مجازی

جعفری گفت: در غنی سازی اوقات فراغت با استفاده از بستر فضای مجازی زمینه ی توسعه مهارت‌های دانش‌آموزان را در تمام ابعاد فراهم کرده و پس از شناسایی برای شکوفایی استعدادهای دانش آموزان تلاش می کنیم.

توسعه مهارت‌های دانش‌آموزان در بستر فضای مجازی

به گزارش خاورستان، فرشید جعفری، معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان جنوبی صبح امروز در جمع خبرنگاران، گفت: در غنی سازی اوقات فراغت با استفاده از بستر فضای مجازی زمینه‌ی توسعه مهارت‌های دانش‌آموزان را در تمام ابعاد فراهم کرده و پس از شناسایی برای شکوفایی استعدادهای دانش آموزان تلاش می کنیم.

وی با بیان اینکه امسال اولین تجربه ی غنی سازی اوقات فراغت و فعالیت‌های تابستانی به شیوه‌ی کاملا متفاوتی داریم، اظهارکرد: این موضوع در سال‌های گذشته به صورت نمادین در استان برگزار می‌شد اما امسال به خاطر شیوع کرونا با استفاده از ظرفیت برنامه شاد، این پایگاه‌ها در تمام استان افتتاح می شود.

جعفری با اشاره به رویکرد پایگاه های غنی سازی اوقات فراغت در خراسان جنوبی؛ ادامه داد: رویکرد آموزش و پرورش خراسان جنوبی در  پایگاه‌های تابستانی اوقات فراغت هر خانه یک پایگاه و هر دانش‌آموز یک نقش و یک مهارت در بستر فضای مجازی است.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، با بیان این که با استفاده از تمام ظرفیت‌های شبکه شاد و مشارکت تمام بخش‌ها اتفاق جدیدی را در شروع یک تابستان متفاوت رقم می‌زنیم؛ تصریح کرد: فعالیت پایگاه‌های غنی سازی اوقات فراغت در ۵محور، با بیش از یکصد سرفصل آموزشی، برنامه ریزی شده است.

جعفری همراهی خانواده‌ها در برنامه های پایگاه های غنی سازی اوقات فراغت را مهم و تعیین کننده دانست و اضافه کرد: انتظار داریم در شهرستان ها و مناطق  تمهیدات حضور فعال و بانشاط دانش‌آموزان فراهم شود؛ تا بتوانیم در مسیر توانمند سازی و مهارت آموزی  دانش‌آموزان موفق شویم.

انتهای پیام/ 132

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب