سرویس: اجتماعی کد خبر: 96151 ۱۰:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۸

عضو کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی مطرح کرد

پیگیری بازگشایی بازارچه‌های مرزی خراسان جنوبی/ مجلس و دولت ورود جدی برای حل مشکلات معیشتی مردم داشته باشند

خسروی گفت: وضعیتی که برای مردم پیش آمده وضعیت خوبی نیست، در شرایطی که مردم با مشکل جدی روبرو شده اند، مجلس و دولت باید هرچه سریعتر به این موضوع ورود جدی داشته باشند.

پیگیری بازگشایی بازارچه‌های مرزی خراسان جنوبی/ مجلس و دولت ورود جدی برای حل مشکلات معیشتی مردم داشته باشند

به گزارش خاورستان، حسین خسروی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی صبح امروز در جمع خبرنگاران گفت: عصر دیروز جلسه کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی با حضور وزیر کشور و معاونان وی برگزار و در این جلسه مسائل مختلفی بحث و گفت‌گو شد.

وی با اشاره به مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم افزود: مهترین مسئله ای که امروز مردم با آن رویرو هستند موضوع معیشت و گرانی است.

عضو کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اولویت مجلس یازدهم باید معیشت مردم باشد، تصریح کرد: وضعیتی که برای مردم پیش آمده وضعیت خوبی نیست، در شرایطی که مردم با مشکل جدی روبرو شده اند، مجلس و دولت باید هرچه سریعتر به این موضوع ورود جدی داشته باشند.

خسروی در این جلسه با اشاره به بخشی از مشکلات حوزه انتخابیه خود اظهار کرد: یکی از مهمترین موضوعات مطرح شده بازگشایی بازارچه میل 73 (گلورده) و بازارچه یزدان است که می بایست هر چه سریعتر با همکاری وزیر کشور و رایزنی وزارت امورخارجه با کشور افغانستان این معابر مرزی فعال شود.

وی عنوان کرد: یکی از مشکلاتی که در بازدید از مرز داشتیم عدم خدمات دهی به منازل سازمانی هنگ مرزی گزیک است که در ورودی شهر گزیک واقع شده و خدمات شهری داده نمی شود که باید این مشکل هرچه سریعتر رفع شود.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: رحمانی فضلی وزیر کشور در این خصوص قول مساعد برای پیگیری و حل مشکلات را داد.

 

انتهای پیام/4


نظرات بازدیدکنندگان

محمد
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۸

آقای روحانی بزرگوار چرا روی صندلی آقای محمدباقر قالیباف رئیس مجلس، نشسته؟ مثل این که آقای خسروی و آقای قالیباف در یک کمیسیون هستند.


نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب