سرویس: اجتماعی کد خبر: 96175 ۱۲:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۱

بسته خبری امروز پلیس خراسان‌جنوبی؛

كشف بیش از 483 كيلوگرم ترياك در"قاين"/ اجرای طرح ارتقاء امنيت اجتماعی در سربیشه

سردار مجيد شجاع فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از كشف 483 كيلو و 700 گرم ترياك درعمليات پليس شهرستان "قاين" خبر داد.

كشف بیش از 483 كيلوگرم ترياك در"قاين"/ اجرای طرح ارتقاء امنيت اجتماعی در سربیشه

به گزارش خاورستان، بسته خبری امروز 21 تیرماه کانال پلیس خراسان‌جنوبی به شرح زیر است:

كشف بیش از 483 كيلوگرم ترياك در"قاين"

سردار مجيد شجاع فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از كشف 483 كيلو و 700 گرم ترياك درعمليات پليس قاين خبر داد.  

وی در تشريح اين خبر اظهار کرد: مأموران انتظامی شهرستان "قاين" هنگام كنترل محورهای عبوری به يك سواری پراید كه با سرعت بالايی در حركت بود مشكوك شدند و به راننده خودرو دستور ايست دادند.

سردار شجاع افزود: متهم با بی توجهی به ايست پليس؛ متواری شد كه بلافاصله مأموران با اجرای طرح مهار خودرو را در عمليات ضربتی متوقف كردند.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی با بيان اين‌كه در بازرسی از اين خودرو 483 كيلو و 700گرم ترياك كشف شد، خاطر نشان كرد: يك خودرو راه پاك كن كه محموله مواد مخدر را اسكورت می كرد، شناسايی و توقيف شد.

سردار شجاع در پایان تصريح كرد: در اين عمليات 2 خودرو توقيف و 2 متهم دستگير و با تشكيل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

كشف بيش از 49 كيلو مواد افيونی در "نهبندان"  

 سرهنگ محمود پارسافر معاون هماهنگ كننده انتظامی خراسان‌جنوبی از كشف 49 كيلو و 350 گرم هروئين و شيشه در شهرستان "نهبندان" خبر داد.  

وی در تشريح اين خبر اظهار کرد: مأموران انتظامی شهرستان نهبندان هنگام كنترل خودروهای عبوری به يك سواری پژو 405 مشكوك شدند و خودرو را به لاين بازرسی هدايت كردند.

معاون هماهنگ كننده انتظامی خراسان‌جنوبی افزود: مأموران در بازرسی از اين خودرو، 39 كيلو و 900 گرم هروئين و 9 كيلو و 450 گرم شيشه كه از مرزهای شرقی كشور وارد و به طرز ماهرانه ای داخل خودرو جاساز شده بود كشف كردند.

سرهنگ پارسافر تصريح كرد: در اين رابطه خودرو توقيف و 2 متهم با تشكيل پرونده جهت سير مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

اجرای طرح ارتقاء امنيت اجتماعی در سربیشه 

سرهنگ احمد رضا کارگر فرمانده انتظامی سربیشه از اجرای ارتقاء امنيت اجتماعی و پاكسازی نقاط آلوده مناطق آلوده در شهر "درح" خبر داد.  

وی در تشريح اين خبر گفت: طرح ارتقاء امنيت اجتماعی و پاک سازی مناطق آلوده با هدف افزايش احساس امنيت و آرامش فردی و اجتماعی، پاسخگويی به درخواست‌های مردمی و برخورد قاطع با برهم‌زنندگان نظم و امنيت عمومی توسط کارکنان انتظامی و پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان در شهر"درح" اجرا شد.

 فرمانده انتظامی سربیشه افزود: مأموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و پليسی چندين نقطه آلوده در شهر"درح" را كه به محل فعاليت خرده فروشان مواد مخدر تبديل شده بود را شناسايی كردند.

سرهنگ كارگر بيان کرد: ضمن پاكسازی اين محله ها 10 خرده فروش موادمخدر را دستگير و مقاديری موادمخدر صنعتی از آنان كشف شد.

فرمانده انتظامی سربیشه ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم با پليس در اجرای طرح های مختلف انتظامی، از شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه جرم و ناهنجاری، از طريق تلفن 110 به پليس اطلاع تا در کمترين زمان ممکن نسبت به شناسايی جرم و دستگيری مجرمان و متخلفان اقدام شود.

توقيف كاميون كشنده با كشف 52 كيلو ترياك در نهبندان

سرهنگ احسان رحیمی فرمانده انتظامی نهبندان از کشف 52 کیلو و 500 گرم تریاک در این شهرستان خبر داد.  

وی در تشريح اين خبر اظهار کرد: ماموران پاسگاه چاه حاجی هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک كاميون كشنده مشکوک و خودرو را جهت بازرسی متوقف كردند.

فرمانده انتظامی نهبندان خاطرنشان کرد: مأموران در بازرسی از این خودرو، مقدار 52 کیلو و 500 گرم تریاک که به طرز بسیار ماهرانه ای جاساز شده بود كشف كردند.

وی بيان کرد: در این رابطه خودرو توقیف و يك متهم با تشکیل پرونده به مراجع قانونی معرفی شد.

سرهنگ رحیمی تصریح کرد: پليس در راستای برقراری نظم وامنیت وآرامش عمومی برای هموطنان عزیز درتمامی ساعات شبانه روز از هيچ تلاشی فرو گذار نخواهد کرد لذا همکاری شهروندان و تعامل و پشتیبانی دستگاه های تاثیرگذاربا پليس نيز در کاهش جرايم نقش به سزایی خواهد داشت.

کشف 31 کیلو تریاک در "درمیان"

سرهنگ "حسن دشتستانی" فرمانده انتظامی درميان از کشف 31 کیلو و 197 گرم تریاک خبر داد.  

وی در تشريح اين خبر اظهار کرد: مأموران انتظامي شهرستان"درمیان" با انجام اقدامات اطلاعاتي و پليسي از انتقال محموله مواد مخدر توسط سوداگران مرگ در محورهاي عبوري اين شهرستان مطلع و بلافاصله بررسي موضوع را در دستور كار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی درميان تصريح كرد: ماموران هنگام گشت زنی و كنترل محورهای عبوری به يك موتور سكيت كه با سرعت بالايی در حركت بود مشكوك و به راكب آن دستور ايست دادند.

سرهنگ دشتستانی گفت: در عمليات ضربتی، موتور سكيت توسط مأموران متوقف و در بازرسی از آن مقدار 31 كيلو و 197 گرم ترياك كشف شد.

انتهای پیام/ 132

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب