سرویس: اجتماعی کد خبر: 96186 ۰۵:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد

توسعه و پیشرفت با استفاده از تجربیات بزرگان و خلاقیت جوانان/ امینی‌نسب مسئول دفتر نماینده مردم بیرجند در مجلس شد

خسروی با بیان این‌که باید از تجربیات بزرگان و خلاقیت جوانان در پیشبرد توسعه حوزه انتخابیه استفاده شود گفت: برای حل مشکلات باید از تجربیات افراد باسابقه و پیشکسوت و در کنار آن از نیروهای جوان و متخصص استفاده شود.

توسعه و پیشرفت با استفاده از تجربیات بزرگان و خلاقیت جوانان/ امینی‌نسب مسئول دفتر نماینده مردم بیرجند در مجلس شد

به گزارش خاورستان، حسین خسروی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، روز گذشته، سعید امینی‌نسب را به عنوان رئیس دفتر خود و مهدی کاظمی‌فرد را به عنوان مسئول روابط عمومی و امور رسانه دفتر منصوب کرد.

وی گفت: همه ما بخاطر انقلاب پا به میدان خدمت گذاشتیم و وظیفه همه این است به یکدیگر کمک کنیم.  

خسروی با تاکید بر اینکه برای توسعه و پیشرفت باید از همه سلایق سیاسی استفاده شود افزود: باید از تجربیات بزرگان و خلاقیت جوانان در پیشبرد توسعه حوزه انتخابیه استفاده شود.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با قدردانی از زحمات غلامرضا حسین‌پور در این مدت عنوان کرد: آقای حسین‌پور از شخصیت‌های انقلابی، مردمی و شناخته‌شده در حوزه انتخابیه هستند که نقش موثری در انتخابات داشت و کمک‌های خوبی در دفتر داشته و خواهند داشت.

خسروی به رئیس دفتر خود تأکید کرد: دفتر از راهنمایی و مشاوره‌های آقای حسین‌پور و دیگر بزرگان و دلسوزان کمال بهره‌برداری را داشته باشد.

وی با اشاره گام دوم انقلاب و استفاده از توان جوانان در توسعه و پیشرفت عنوان کرد: یکی از وظایف نیروهای انقلاب این است که به جوانان میدان بدهند و به کادرسازی نیروهای انقلاب کمک کنند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر حل مشکلات مردم تصریح کرد: برای حل مشکلات باید از تجربیات افراد باسابقه و پیشکسوت و در کنار آن از نیروهای جوان و متخصص استفاده شود.

خسروی، ارتباط بیش از پیش با علما و دلسوزان، نخبگان، صاحب‌نظران شهر و استفاده از نقطه نظرات آنان برای رفع موانع و مشکلات شهر تأکید کرد و گفت: تشکیل کارگروه‌ها و اتاق فکر و برنامه‌ریزی یکی از وظایف رئیس دفتر است که می‌بایست انجام شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به اهمیت رسانه و روابط عمومی اشاره کرد و افزود: توجه به حوزه رسانه و روابط عمومی کار اساسی است که باید فعالیت‌های انجام شده با صداقت به مردم انعکاس داده شود.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: جنگ امروز جنگ رسانه و ارتباطات است و همه برای بیان مشکلات و عملکرد نیاز به رسانه داریم.

سعید امینی‌نسب رئیس دفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای از جوانان فعال و انقلابی شهرستان بیرجند است که سابقه خدمت در جهادکشاورزی استان، مدیریت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوسف، سازمان بیمه سلامت کشور، مسئول آمار و فناوری بیمه سلامت استان و مسئول قرارگاه جهادی امام رضا علیه‌السلام را در کارنامه خود دارد.

انتهای پیام/4

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب